Cengiz Bey Röportaj


1. Organizsayon ve eurostar ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşırmısınız?

2. Bosna Hersekte Boşnaklarla ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşırmısınız?

3. Oğlunuzu buraya getirdiğiniz için bir pişmanlığını varım?

4. Eğitim alacağınız Üniversitenin YÖK denkliği ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

5. Türkiyeden ailelere çocuklarının bosnada eğitim okumalarını tavsiye edermisiniz?

Geleceğe Yapılan Yatırım Kişinin Hayatına Yaptığı En Özel Yatırımdır!

Geleceğinize yatırım yapmak zor olabilir. Ancak, kendinizi tamamlanmış hissetmenin en iyi yollarından biridir. Pek çok insan geleceğine nasıl yatırım yapacağını bilmiyor. Bunu yapmak, daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilir. Herkes geleceği planlamak ve seçimlerinden memnun olmak için birkaç kolay adımı takip edebilir.

Geleceği yönetmek için doğal kaynaklarla doğduğunuzu anlarsanız, geleceğinize yatırım yapmak kolaydır. Herkes geleceği planlamak için kullanılabilecek doğal kaynaklarla doğar. Buna para, zaman ve sosyal bağlantılar dahildir. Gelecekteki benliğinize özel yatırımlar yaparken tüm bu doğal kaynaklar kullanılmalıdır. Bunu yapmak, seçimlerinizden memnun hissetmenize yardımcı olacaktır. Bunu anlamak, aşağıdaki adımları daha kolay hale getirecektir:

Bir kişinin geleceğine en özel yatırım, ebeveynleri tarafından yapılır. Çocuklar ilk başta ebeveynlerine bağımlıdır. Bu, büyüklerinden yardım almadan geleceklerini planlamalarını zorlaştırır. Ancak bu, ebeveynlerin çocuklarının geleceklerine özel yatırım yapma konusunda hiçbir sorumluluklarının olmadığı anlamına gelmez. Çocuklar geleceği planlarken rehberliğe ihtiyaç duyarlar; ebeveynler, mentorluk ve eğitim yoluyla bu yardımı sağlamada çok önemli bir rol oynamaktadır. Güncel olaylar hakkında söyleyecek olumlu şeyleri olduğu sürece, ebeveynler çocuklarının geleceklerine özel yatırımlar yaparak çocuklarının daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyorlar!

Gelecekteki benliğiniz üzerinde çalışmak, gelecekteki benliğinize özel yatırım yapmanın bir başka harika yoludur. hayat . Herkesin hayata başladığında hedefleri ve özlemleri vardır. Kendiniz üzerinde çalışmak, mevcut benliğinize bir hedefe, hayalinizdeki işe veya okula yön vererek bu hedeflere ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu, kendi üzerinizde çalışmak hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olduğu için kendinizi tamamlanmış hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca, iş ararken işverenlerin takdir edeceği pratik bir deneyim sunar! Bir ilgi alanı seçerseniz ve bu listeden baştan sona dinlemek veya okumak için birkaç kitap, podcast veya kurs seçerseniz kendiniz üzerinde çalışmak kolaydır. Ayrıca, her hafta – tercihen Cuma günleri – yalnızca gelecekteki benliğiniz üzerinde çalışmaya ayrılmış zaman ayırmanız da faydalıdır!

Geleceğinize yatırım yapmak, en iyi nasıl yapılacağını anladığı sürece, kişinin kendini tatmin hissetmesini sağlamanın harika bir yoludur. böyle! İnsanlar, hedefleri ve hayalleri doğrultusunda mevcut benlikleri üzerinde çalışarak önce kendilerine yatırım yaparak bunu kolaylıkla yapabilirler. Ebeveynleri de büyük bir yatırım kaynağıdır çünkü çocukluk döneminde gelişimsel olarak çocuklarını başarıya ve güvenliğe yönlendirmede önemli bir rol oynarlar. Herkes geleceğe en iyi nasıl yatırım yaptığını anladığında hayat çok daha kolay! Tam da bu yüzden Eurostar ekibimiz olarak yanınızdayız!

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!