Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş probleminizin çözümünü sunuyor. Ülkemizdeki eğitim sisteminde 2 yıllık bir okul bitirmişseniz bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öncelikle maalesef 2 yıllık okullar üniversite statüsünde sayılmıyor. Ayrıca toplum olarak üniversite olarak görülmemesi bir yana, 2 yıllık okullar hak ettiği saygıyı da göremiyor. Bu ise mezunları oldukça yoran bir durumdur. Erkek adaylar için özellikle askerlik konusunda sorun olsa da genel anlamda iş hayatında da bazı sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Ya da 4 yıllık bir bölüm okurken bir nedenle öğreniminizi yarıda kesip 2 yıllık önlisans diplomanızı almanız gerekebiliyor. Daha sonrasında ise kaldığınız yerden öğreniminize devam etmek çoğu zaman mümkün olmuyor. Elbette bunun için çözüm yolları var.

Akla gelen ve hemen herkesin düşündüğü yol ise Dikey Geçiş Sınavı (DGS)’na girmek var. Uzun ve zorlu bir çalışma sürecinde gireceğiniz sınavdan yüksek puan almak sonrasında ise sıralamaya girip kontenjan sınırına takılmadan bir üniversiteye yerleşmek oldukça zorlu bir süreçtir. Tam da bu noktada Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş kolaylığı ile yardımınıza yetişiyor. İster 2 yıllık bir okuldan mezun olun isterseniz eğitiminizi yarıda bırakmış olun fark etmez. Hangi önlisans diplomanız olursa olsun Bosna Hersek üniversiteleri ile o diplomanız artık lisans diplomasına dönüşecektir. Üstelik bunun için ayrıca bir sınava girmenize gerek kalmayacaktır. DGS sınavına girmek ya da başka puan gibi kısıtlamalar olmadan hayal ettiğiniz bölümden mezun olmak artık çok kolay.

Üstelik bütçenizi zorlamadan hak ettiğiniz bir diplomaya sahip olacaksınız. Böylece DGS sınavı ya da diploma notu gibi kaygılar olmadan lisans tamamlayabilirsiniz. Mezun olduğunuzda ise uluslararası bir diploma ile kariyerinize daha ilerde başlayabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelerek, internet aracılığıyla ya da telefonlarla dikey geçiş ile ilgili aklınızdaki her şeyi bize sorabilirsiniz. 20 yıldan fazla sürede binlerce öğrencinin ve ailenin hayallerine kavuşmasını sağladık. Bu gurur ve tecrübemizle, yenilikçi, gelişime açık hizmet anlayışımızla daima Bosna Hersek üniversiteleri ile ülkemiz arasında eğitimin güvenli köprüsü olduk. Siz de bu avantajlı eğitim kapılarını açmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına gelin Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş kolaylığını kaçırmayın.

Üniversitenin Konumu