Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler arasında yer almaktadır. Bu sayede zorlanmadan eğitim hayatınızı bitirmeniz de..

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Sizi hayallerinize taşıyan Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim imkanı da sunar mı? Bosna Hersek üniversitelerinin resmi dili Boşnakçadır. Ancak Türkçe destekli eğitim veren özel üniversiteler de bulunur. Dilerseniz 1 sene İngilizce ve Boşnakça hazırlık eğitimi alıp istediğiniz üniversitede istediğiniz bölümü okuyabilirsiniz. Eğer hazırlık okumadan sadece kendi bölümünüzün birinci sınıfına başlamak isterseniz Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim verir. Ülkemizde ise Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne kayıt yapan yetkili tek kuruluş Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığıdır. Gerek sosyal medyadan gerekse telefon ve internet ortamında bize istediğiniz gibi ulaşabilir aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 1993 yılından beri öğrencilerimizi kaliteli eğitimle buluşturuyoruz. Siz de bizimle hayal ettiğiniz bir eğitim hayatına kavuşabilirsiniz.

Neden Uluslararası Travnik Üniversitesi? Travnik, Bosna Hersek’te doğal güzellikleri ve tarihi ile görenleri kendine hayran bırakan bir şehir. Üstelik Avrupa’nın en ucuz şehirlerinden. Bu güzel şehirde bir de uluslararası bir üniversite bulunuyor. Bosna Hersek’te bulunan diğer üniversiteler gibi Uluslararası Travnik Üniversitesi de kaliteli ve dünya standartlarında eğitim veriyor. 2006 yılından beri eğitim faaliyetlerine devam eden üniversite uluslararası standartların ve sorumluluklarının bilinciyle eğitime devam ediyor. ERASMUS, TEMPUS, SOCRATES gibi öğrenci değişim programları ve Bologna Antlaşması sayesinde dünya çapında bir eğitim ağına dahildir. Bu sayede siz öğrencilerin de bu ağa katılmasını sağlar. YÖK tarafından tanınan ve denkliği olan Uluslararası Travnik Üniversitesi ile dünyanın istediğiniz yerinde mesleğinizi yapabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim sunan üniversite ile bir yıl daha erken mezun olur ve hayata daha erken başlarsınız.

Bunun yanında Bosna Hersek’teki eğitim sisteminde üniversiteye girmek için sınav zorunluluğu olmayışı hem öğrenciler hem de aileleri için büyük bir kolaylık. Üstelik uçakla 80 dakika, ki İstanbul- Adana arası uçakla 75 dakikadır, ve Bosna Hersek’te her şehirde Ziraat Bankası atmsi bulunur. Yüksek öğrenime girmenin kolaylığı ve kardeş ülkemizin rahatlığı ile kaliteli bir eğitim… Üstelik ülkemizdeki bir eğitim masrafının neredeyse aynısı ile… Özel üniversitelerin yaklaşık beşte bir ( 1/ 5) maliyetine…

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak daha Bosna Hersek’te yüksek öğrenimin her aşamasında yanınızda olacağımıza emin olabilirsiniz. Siz de ailemize katılmak isterseniz Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim olsun ya da olmasın 20 yıllık tecrübemizle yanınızdayız.
#Bosnaherseküniversitesitürkçedesteklieğitim

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!