Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler arasında yer almaktadır. Kaliteli ve sınavsız eğitim alabilrsiniz

Bosna Hersek Yabancı Dil Destekli Eğitim

Sizi hayallerinize taşıyan Bosna Hersek Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim imkanı da sunar mı? Bosna Hersek üniversitelerinin resmi dili Boşnakçadır. Dilerseniz 1 sene İngilizce ve Boşnakça hazırlık eğitimi alıp istediğiniz üniversitede istediğiniz bölümü okuyabilirsiniz. Gerek sosyal medyadan gerekse telefon ve internet ortamında bize istediğiniz gibi ulaşabilir aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 1993 yılından beri öğrencilerimizi kaliteli eğitimle buluşturuyoruz. Siz de bizimle hayal ettiğiniz bir eğitim hayatına kavuşabilirsiniz, Bosna Hersek’te doğal güzellikleri ve tarihi ile görenleri kendine hayran bırakan bir şehir. Üstelik Avrupa’nın en ucuz şehirlerinden. Bu güzel şehirde bir de uluslararası bir üniversite bulunuyor. Bosna Hersek’te bulunan diğer üniversiteler gibi Bosna Hersek Üniversitesi de kaliteli ve Dünya standartlarında eğitim veriyor. 2006 yılından beri eğitim faaliyetlerine devam eden üniversite uluslararası standartların ve sorumluluklarının bilinciyle eğitime devam ediyor. ERASMUS, TEMPUS, SOCRATES gibi öğrenci değişim programları ve Bologna Antlaşması sayesinde dünya çapında bir eğitim ağına dahildir. Bu sayede siz öğrencilerin de bu ağa katılmasını sağlar. YÖK tarafından tanınan ve denkliği olan Bosna Üniversitesi ile dünyanın istediğiniz yerinde mesleğinizi yapabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi Boşnakça ve İngilizce eğitim alabilirsiniz

Bunun yanında Bosna Hersek’teki eğitim sisteminde üniversiteye girmek için sınav zorunluluğu olmayışı hem öğrenciler hem de aileleri için büyük bir kolaylık. Üstelik uçakla 80 dakika, ki İstanbul- Bosna Hersek arası uçakla 75 dakikadır, ve Bosna Hersek’te her şehirde Ziraat Bankası atmsi bulunur. Yüksek öğrenime girmenin kolaylığı ve kardeş ülkemizin rahatlığı ile kaliteli bir eğitim… Üstelik ülkemizdeki bir eğitim masrafının neredeyse aynısı ile… Özel üniversitelerin yaklaşık beşte bir ( 1/ 5) maliyetine…

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak daha Bosna Hersek’te yüksek öğrenimin her aşamasında yanınızda olacağımıza emin olabilirsiniz. Siz de ailemize katılmak isterseniz Bosna Hersek Üniversitesi olsun ya da olmasın 28 yıllık tecrübemizle yanınızdayız.
#Bosnaherseküniversitesi

Üniversitenin Konumu

Bosna Hersekte Yabancı Dil Desteği ile Eğitim Hayatınızı Daha Profesyonel Hale Getirin!

Eğitim hayatta başarının anahtarıdır. Her insanın seçtiği alanda başarılı olabilmesi için bilgiyi öğrenmesi ve anlaması gerekir. Eğitim küresel bir kavramdır ve her ülkenin kendi insanlarını eğitme yöntemi vardır. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki eğitim sistemi Türkiye’dekinden farklıdır. Bununla birlikte, her iki ülkede de belirli bir dilde eğitim alarak başarılı olan insanlar var. Türkiye’de birçok kişi Yabancı Dil eğitim veren okullara veya üniversitelere kaydolarak eğitimlerini Yabancı Dil üzerinden sürdürmektedir. Benzer şekilde, diğer ülkelerden birçok insan da kendi ana dillerinin eğitim sistemine kaydolmaktadır. Bu durumlarda, ikinci veya üçüncü düzey bir program aracılığıyla ana dillerinde yetkin olmayı öğreniyorlar.

Profesyonel bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için Yabancı Dil olmazsa olmazdır. Hem kamu hem de özel birçok kuruluş, akıcı Yabancı Dil konuşan çalışanların günlük olarak kendileriyle etkileşim kurmasını şart koşuyor. Buna IBM, Nestle ve Microsoft gibi küresel çapta faaliyet gösteren daha büyük şirketler de dahildir. Yetenekli bir Yabancı Dil konuşan, Microsoft Office ve Skype gibi çevrimiçi bağlantı araçlarının yüklü olduğu bir bilgisayara erişimleri olduğu sürece dünyanın herhangi bir yerinde çalışabilir. Anadili Yabancı Dil olan bir kişi, anadili İngilizce olanlardan İngilizce iletişim becerileri gerektiren daha az uluslararası kuruluş olduğu için evde daha kolay iş bulur. Nitelikli Türklerin, İngilizce konuşan bir profesyonel olma yolundaki kariyerleri boyunca Türk Telekom veya Kalyon Grubu gibi çok uluslu şirketlerde yüksek ücretli işler bulmaları yaygındır.

Yabancı Dil konuşanlar özel Türk okulları aracılığıyla profesyonel alanlarda da eğitim alabilirler. ve lisans öğrencileri için 250’den fazla lisans programı ve mezunlar için 100’den fazla lisansüstü programı ile Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul merkezli Bilgi Üniversitesi gibi kurumlar. Bilgi Üniversitesi, işletme, teknoloji, sosyal bilimler ve sanat dallarının yanı sıra hukuk çalışmaları ve siyaset bilimi çalışmaları da dahil olmak üzere 18 doktora programında uzmanlaşmıştır. Bilgi Üniversitesi, Türkiye genelindeki 11 fakültesi ile kampüs içinde veya kampüs dışı eğitim merkezlerinde diploma, yüksek lisans, lisans, önlisans ve doktora dereceleri vermektedir. Sıkı müfredatlar altında kaliteli öğretmenler aracılığıyla kaliteli eğitim sundukları için bu kurumlardan birinden mezun olmadan önce birkaç yıl özel bir çalışma gerekebilir.

Profesyonel Yabancı Dil konuşanlar, İngilizce öğrenerek küresel işgücü aracılığıyla diğer ülkelerdeki diğer eğitimli insanlarla da iletişim kurabilirler. . Eğitimli Türklerin çoğu, Avrupa, Afrika ve Asya’daki çeşitli üniversitelerde veya okullarda titiz akademik ortamlarda okurken yıllarını bilgi edinmek için harcadıkları için iyi İngilizce konuşur. Türkleri eğiten bazı önemli uluslararası üniversiteler arasında Ankara Üniversitesi (Türkiye), İstanbul Üniversitesi (Türkiye), Gazi Üniversitesi (Türkiye) veya Ankara Mühendislik Akademisi (Türkiye) bulunmaktadır. Pek çok eğitimli Türk, kendi alanlarında İngilizce aracılığıyla iletişim kurarken diğer ülkelerden gelen aydınlarla tanışabilmek için bu tanınmış üniversitelerden birine gitmeyi tercih ediyor. Bu küresel profesyonel eğitimli insan neslinin sunduğu fırsatlar nedeniyle şu anda yaklaşık bir milyon Türk yurtdışında yaşıyor ve çalışıyor.

Eğitim başarının anahtarıdır; kimse ne öğrendiğini anlamadan bir şey başaramaz. Örneğin, bilgisayarların nasıl çalıştığını anlayan biri, bu bilgiyi doğru uygularsa bir başkasının hayatını kolaylaştıran hatta daha da konforlu hale getiren bir şey yaratabilir. İnsanların, dünyanın neresinde yaşadıklarına bağlı olarak farklı diller aracılığıyla okulda veya daha sonra işyeri eğitim programları aracılığıyla eğitim almalarının birkaç yolu vardır. Bilgi kazanmak için tercih ettiğiniz yöntem ne olursa olsun – örgün eğitim veya seçtiğiniz dili kullanarak kendi kendine çalışma yoluyla – hedeflerinize ulaşabilmek için sizin için en iyi olanı yapın!

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi- Mavi Han/ İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!