Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği sizi yıllardır kurduğunuz üniversite eğitimi hayaliyle buluşturuyor. Bütün Osmanlı kültürünü içine nüfuz etmiş olan bu şehirde hem yurt dışında size sağlanan faziletlerden faydalanarak üniversite eğitiminizi alabilir, hem de geçmişte büyük bir Osmanlı yurdu olan bu şehirde gurbet hasreti çekmeden de öğrencilik hayatınızı sürdürebilirsiniz. Osmanlı kültürünü muhafaza etmiş, Osmanlı’nın 19 şehzadesini toprakları üzerinde yetiştirmiş, başta Süleymaniye camii ve onlarca Osmanlı türbesi, çeşmesi ve camiiyle sizlere hiç de sıla hasretini hatırlatmayacak olan bu şehirde üstün eğitim hizmetinden yararlanabilirsiniz aynı zamanda.

Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği şayet kalbinizde yatan ve istediğiniz bölümse, derhal Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı merkezini arayarak gerekli bilgileri alarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri sınavsız sistemle eğitim verdiklerinden dolayı bu üniversitelere sadece gerekli evraklarla birlikte baş  vurabilirsiniz. Uluslararası  Travnik üniversitesi ise gerek merkezi konumu ve gerekse eğitim kalitesi ile en dikkat çeken eğitim platformlarından biridir. Her yıl onlarca ülkeden ve Türkiye’den yüzlerce öğrencinin kapısını çaldığı Uluslararası  Travnik üniversitesi elektrik mühendisliği bölümü ise artık Türkçe destekli eğitim vermektedir. Bu sevindirici haber karşısında birçok Türk gencinin yoğunlukla kayıt yaptırdığı bu bölümü sizlerde rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu sayede sizlerde üniversite sınavı  stresini yaşamadan, ilk tercih ikilemi yaşamadan direkt olarak  sevdiğiniz- istediğiniz elektrik mühendisliği bölümüne kaydınızı yaptırabilir ve kendi ülkenizdeymiş gibi uzman akademisyenlerden Türkçe ders alabilirsiniz.

 Yine üniversitelilerin en büyük kabuslarından biri olan yüksek üniversite harçları da Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde oldukça uygun ve ekonomik fiyatlara ücretlendirilmiş bulunuyor. Dünyada ve Avrupa’da  2 – 3 misli fiyatlara eğitim alabileceğiniz bu bölüm için harç ücreti olarak sadece 2500 Euro ödüyorsunuz. Bosna’nın en gözde ve merkezi beldelerinden Travnik’de gönlünüzde yatan elektrik mühendisliği bölümünde en uygun harç fiyatlarını ödeyerek, AB standartlarına uygun olan en kaliteli akademik eğitim sisteminden yararlanabilir ve denklik anlaşmalı diplomanıza sahip olabilirsiniz. Bu konuda Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı sizlere gereken her türlü eğitim danışmanlığı hizmetini sunacak… Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinde okuyor olma ayrıcalığından sizler de faydalanın…

Üniversitenin Konumu