Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları için sınavsız ve puansız bir şekilde eğitim alabileceğiniz donanımlı bir üniversitedi

Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları ‘nı merak ediyorsanız hemen hemen merakınızı giderelim. Bosna Hersek’te devlet üniversitelerinde taban puan uygulaması yoktur. Dünya standartlarında bir eğitim almak için yıllarca çalışmak zorunda değilsiniz. Üstelik dünya çapında bir eğitim almak hem de sınav stresinden kurtulmak istemez misiniz? Hayat boyu yapacağınız işinizi sınava göre değil de kendi yeteneklerinize ve ilgilerinize göre seçmek istemez misiniz? İster yurt içinde, ister yurt dışında olsun istediğiniz yerde kolayca iş bulmak istemez misiniz? Ya da istediğiniz yerde kendi işinizi kurup kendi patronunuz olmak istemez misiniz? Üniversiteyi sadece diploma kapısı değil, akademik ve kültürün de kapısı olarak görenlerden misiniz? Diplomayı alıp kenara atmak istemeyenlerden misiniz?

Geleceğini düşünen her birey ya da çocuğunun geleceğini düşünen her anne babanın aklındaki soru bulutundan bir parça… Yukardaki küçük parçayı kendiniz ya da çocuklarınız için kaç kere düşünmüşünüzdür? Haklı olarak bu ve bunun gibi daha pek çok soru sizi meşgul etmesin. Bunlar çok zor ya da çözümü imkansız sorular değil. Hayalinizdeki bölümü okumak ve uluslar arası bir diploma almak çok kolay. 20 yıldan fazla zamandır Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size bütün cevapları en güzel şekilde sunuyor. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları ve aklınıza takılacak her şeyi bize sorabilirsiniz. Sosyal medyadan internetten ya da telefonlarla bize ulaşın. Size güzel bir gelecek için yol gösterelim.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına geldiğinizde bu ve aklınızdaki bütün soruların cevabını bulacaksınız. Kısaca neden biz ve neden Bosna Hersek üniversitelerini tercih etmeniz gerekir anlatmak gerekirse… 1531 yılından beri köklü bir yüksek öğrenim geçmişine sahip Bosna Hersek üniversiteleri size uluslararası bir tecrübe ve kalite sunuyor. Ayrıca yabancı dil olarak Boşnakça ve İngilizce hazırlık okumanız gerekir. Ancak dilerseniz Uluslararası Travnik Üniversitesi sizin için bir ayrıcalık yapıyor. Sadece lise diplomanızı getirin. Sonrasında isterseniz hazırlık İngilizce ve Boşnakça hazırlık sınıfını geçin. Hemen istediğiniz bölümün birinci sınıfına başlayın. Kardeş ülkemiz Bosna Hersek üniversiteleri Bologna Anlaşması’na imza atan ülkelerden olduğu için alacağınız diploma aynı zamanda uluslararası bir özelliğe sahip olacaktır. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları şartı yoktur.

#bosnaherseksaraybosnaüniversitesitabanpuanları

Üniversitenin Konumu

Bosna Hersek Üniversitesi 1945 yılında kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Bosna-Hersek Üniversitesi normal olarak 1945 yılında kurulmuştur. Şu anda on bir fakülte, otuz dört çalışma programı ve kırk sekiz uzmanlık bulunmaktadır. Bosna Hersek Üniversitesi normal bir ulusal başarı temelli üniversitedir. Öğrencileri cinsiyet, ırk, din veya siyasi görüş gözetmeksizin kabul ederler. Öğrenciler üç aşamada kabul edilir: üniversite öncesi, lisans ve yüksek lisans. Mezun olan öğrenciler, eğitimlerini tamamladıktan sonra, ülkenin silahlı kuvvetlerinde istihdam fırsatlarına veya askeri rütbelere yol açabilecek profesyonel bir diploma alırlar.

Bosna Hersek Üniversitesi normal 1945’te Ulusal Kurtuluş Komitesi’nin Saraybosna’yı seçmesiyle kuruldu. yeni kurulan Yugoslav devletinin başkenti olarak. 100 binden fazla insanın öldüğü Yugoslav savaşlarında birçok Saraybosnalı öğrenci Yugoslav ordusu için savaşmak için gönüllü oldu. Pek çok Yugoslav askeri, Bosna-Hersek Üniversitesi’nden mühendislik, matematik, fizik, kimya ve biyoloji bölümlerinden normal derecelerle mezun oldu. Bugün, bu üniversitedeki öğrencilerin çoğu, diplomalarını aldıktan sonra iş fırsatları arayan iyi eğitimli genç yetişkinlerdir. İşverenler, bu derece sahiplerinin bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra iş gücüne kariyerlerinde erken katılma isteklerine değer verir. Orduya erken yaşta katılanlar, ancak Yugoslavya’daki çeşitli askeri üslerde muharebe görevi veya başkalarına komuta etme gibi sorumlulukları üstlenecek kadar olgundular.

Bosna Hersek Üniversitesi normal bir ulusal liyakate dayalı üniversitedir; cinsiyet, ırk, din veya siyasi görüş gözetmeksizin öğrenci alırlar. Öğrenciler üç aşamada kabul edilir: üniversite öncesi, lisans ve lisansüstü çalışmalar. Mezun olan öğrenciler, eğitimlerini tamamladıktan sonra, ülkenin silahlı kuvvetlerinde istihdam fırsatlarına veya askeri rütbelere yol açabilecek profesyonel bir diploma alırlar.

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi- Mavi Han/ İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!