Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Mimarlık her daim varlığını en iyi ve köklü bir şekilde sürdürecek bir bölüm olarak kabul edilmektektedir..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümünde okumak artık hayal değil… Zira sizlerin de yurt dışında okumak gibi büyük bir hayaliniz ve böyle bir idealiniz varsa, bunu gerçekleştirebilmek artık çok kolay. Çünkü Bosna hersek’de yaşayan farklı 3 toplum için geliştirilmiş olarak 3 tipte eğitim verilmekte. Avrupa güvenlik komisyonu Agik’in de denetleyerek, onayladığı Bosna hersek eğitim sisteminde çocuklar, gençler ve öğrenim görmek isteyen her birey etnik kökenine, din, ,dil ve ırk ayrımına bakılmaksınız rahatça ve özgürce eğitim alabilmektedir. 1995 yılından beridir gelişerek büyüyen Bosna hersek eğitim sistemi Avrupa kalite güvencesi birliği Enqa tarafından geliştirilmiş olan ve kaliteli eğitim standartları güvencesinin eğitim prensiplerince ülkede esnek bir eğitim sisteminin yerleştiğini de ispatlamıştır. Ülkede benimsenmiş olan eğitim sistemi uluslararası yeterlilik normlarına uygun olan bir üniversite eğitimi anlayışından ibarettir. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı sayesinde yurt dışı eğitim birimlerinde kendinize yer edinebilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık ve tüm bölümlerle ilgili olarak ülkede üniversite okuyabilmeniz için sınava girmenize gerek yok. Zira Bosna hersek’de üniversiteye giriş sınavsız. Bosna’da Bosna hersek üniversitesi ve tüm diğer üniversitelere de sınavsız giriş yapabiliyorsunuz. Üstelik eğitim harçları da çok uygun. Örneğin sadece 1000 Euroya Zenice üniversitesinde mimarlık eğitimi alabiliyorsunuz. Bu ülkede tüm üniversiteler doğrudan seçilebilir ve öğrencinin arzusuna göre uzatılabilir. Saraybosna’da bulunan tüm üniversiteler ve içerdikleri bölümler yurt dışı üniversiteleri ile girdikleri işbirliği sayesinde kısa sürede Avrupa standartlarındaki eğitim düzeyine erişebilmiştir. Ab kriterine göre Bolonya anlaşmasına tabi olan Bosna hersek üniversiteleri dünya çağında eğitim görmüş olan bir akademik personel ile donatılmıştır. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı sayesinde yurt dışına çıkmadan üniversiteler hakkında bilgi sahibi olun.

Dilerseniz sizde Bosna hersek’te Boşnakça ve İngilizce eğitim beraberinde mimarlık eğitimi alabilir ve kendi ülkenizden olan profesör ve doçent hocalarla birlikte en az kendi ülkenizde görebileceğiniz kalitede bir mimarlık eğitimi alabilirsiniz. Türk akademisyenler sayesinde kendinizi kendi ülkeniz sıcaklığında hissedebileceğiniz gibi hiç uzaklık da çekmeyecek ve bu konuda sıkıntı yaşamayacaksınız. Sizlerde Bosna hersek gibi sıcakkanlı bir ülkede her zaman hayalini kurduğunuz mimarlık eğitimini alabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık eğitimi için Eurostar eğitim danışmanlık hizmetinden bilgi alabilirsiniz.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!