Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Mimarlık her daim varlığını en iyi ve köklü bir şekilde sürdürecek bir bölüm olarak kabul edilmektektedir..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümünde okumak artık hayal değil… Zira sizlerin de yurt dışında okumak gibi büyük bir hayaliniz ve böyle bir idealiniz varsa, bunu gerçekleştirebilmek artık çok kolay. Çünkü Bosna hersek’de yaşayan farklı 3 toplum için geliştirilmiş olarak 3 tipte eğitim verilmekte. Avrupa güvenlik komisyonu Agik’in de denetleyerek, onayladığı Bosna hersek eğitim sisteminde çocuklar, gençler ve öğrenim görmek isteyen her birey etnik kökenine, din, ,dil ve ırk ayrımına bakılmaksınız rahatça ve özgürce eğitim alabilmektedir. 1995 yılından beridir gelişerek büyüyen Bosna hersek eğitim sistemi Avrupa kalite güvencesi birliği Enqa tarafından geliştirilmiş olan ve kaliteli eğitim standartları güvencesinin eğitim prensiplerince ülkede esnek bir eğitim sisteminin yerleştiğini de ispatlamıştır. Ülkede benimsenmiş olan eğitim sistemi uluslararası yeterlilik normlarına uygun olan bir üniversite eğitimi anlayışından ibarettir. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı sayesinde yurt dışı eğitim birimlerinde kendinize yer edinebilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık ve tüm bölümlerle ilgili olarak ülkede üniversite okuyabilmeniz için sınava girmenize gerek yok. Zira Bosna hersek’de üniversiteye giriş sınavsız. Bosna’da Bosna hersek üniversitesi ve tüm diğer üniversitelere de sınavsız giriş yapabiliyorsunuz. Üstelik eğitim harçları da çok uygun. Örneğin sadece 1000 Euroya Zenice üniversitesinde mimarlık eğitimi alabiliyorsunuz. Bu ülkede tüm üniversiteler doğrudan seçilebilir ve öğrencinin arzusuna göre uzatılabilir. Saraybosna’da bulunan tüm üniversiteler ve içerdikleri bölümler yurt dışı üniversiteleri ile girdikleri işbirliği sayesinde kısa sürede Avrupa standartlarındaki eğitim düzeyine erişebilmiştir. Ab kriterine göre Bolonya anlaşmasına tabi olan Bosna hersek üniversiteleri dünya çağında eğitim görmüş olan bir akademik personel ile donatılmıştır. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı sayesinde yurt dışına çıkmadan üniversiteler hakkında bilgi sahibi olun.

Dilerseniz sizde Bosna hersek’te Boşnakça ve İngilizce eğitim beraberinde mimarlık eğitimi alabilir ve kendi ülkenizden olan profesör ve doçent hocalarla birlikte en az kendi ülkenizde görebileceğiniz kalitede bir mimarlık eğitimi alabilirsiniz. Türk akademisyenler sayesinde kendinizi kendi ülkeniz sıcaklığında hissedebileceğiniz gibi hiç uzaklık da çekmeyecek ve bu konuda sıkıntı yaşamayacaksınız. Sizlerde Bosna hersek gibi sıcakkanlı bir ülkede her zaman hayalini kurduğunuz mimarlık eğitimini alabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık eğitimi için Eurostar eğitim danışmanlık hizmetinden bilgi alabilirsiniz.

Bosna Hersek Mimarlık Bölümleri ile Eğitim Seçenekleri

Her yıl binlerce öğrenci yurtdışında eğitimlerini tamamlamak için başvuruyor. Bosna Hersek gibi Avrupa ülkeleri, AB standartlarında eğitim özellikleri ve kültürel yakınlık açısından en çok seçilen ülkeler arasındadır. Yaşam koşulları uygun ve eğitim ücretleri çok tuzlu değil, tabii ki işe yarıyor. Devlet veya özel bir üniversiteden bir bölüm seçerek 2, 4 veya 6 yıl eğitim alabilirsiniz. Örneğin bu kayıt aşamasında ve kayıt sonrası süreçte okullar ve yaşam alanları ile ilgili tüm detaylar için Eurostar Uluslararası Eğitim Danışmanlığı’na başvurabilirsiniz. Alanında Türkiye’nin önde gelen eğitim danışmanlığı hizmeti, ortalamanın üzerinde hizmet verecek. Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık puanları veya çift anadal olup olmadığı gibi aklınıza gelen her türlü soruyu İstanbul merkez ile iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi’nin mimarlık puanı, ülkedeki üniversiteler için kendi koşulları dışında pek bir şey ifade etmiyor. Bunun yanı sıra lise diploması alma, Türkiye’de baraj puanı geçme ve kayıt için gerekli belgelerin noter tasdikli olarak hazırlanmasına ilişkin detaylar istenmektedir. Bunun için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına başvurarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca ülkede inşaat alanında elde edebileceğiniz bir avantaj da Türkiye destekli bir eğitim alma fırsatınızdır. Bu kısmı düşünüyorsanız, kendi dilinizde farklı bir kültürde öğrenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi, yılda 2,500 Euro’luk iki aşamalı bir ücret karşılığında mimarlık eğitimi eğitimi sunmaktadır. İnşaat, makine ve iş güvenliği gibi alanlarda da faydalanabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi’nin mimari puanları ve farklı bölümlerin kayıt koşullarının her detayında Eurostar Danışmanlık, işlem süresinin kısaltılmasına da destek veriyor. Oturma izni, belge tercümesi, üniversite kayıt işlemleri vb. Talebinizi kaydın başından sonuna kadar iletebilirsiniz. İstanbul merkez telefon numarasını veya birçok şehirde bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi başvuru ofislerini kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bosna Hersek’teki üniversiteler hakkında detaylı bilgi resmi web sitesinde bulunabilir. Eurostar, beklentilerinizi aşan ve sizi daha parlak bir geleceğe hazırlayan bir hizmet sunacaktır. Eğitimin sadece üniversiteye gitmekten daha fazlası olduğunun farkına varın, öğrenci desteği sağlar.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!