Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Hem uygun hem de kaliteli eğitim almak için Bosna-Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri hakkında bilgi toplayabilirsiniz.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Kaliteli bir eğitim ile güzel bir gelecek Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri ile çok daha ucuz. Dünya standartlarında bir eğitim sandığınızdan daha ucuz. Üstelik sandığınızdan daha yakın. Nerde mi? Elbette Bosna Hersek’te… Önce Bosna Hersek üniversitelerini henüz tanımamış olabilirsiniz. Kardeş ülkemizin eğitim tarihi de en az bizim kadar geriye gider. 1531 yılında ilk üniversite tarzı eğitim kurumuna kavuşan Bosna Hersek halen köklü bir geleneğin parçası olmaya devam ediyor. Ayrıca ilk modern üniversitesini de 1800’ lü yılların sonuna doğru açan kardeş şehrimiz üniversite terimine yeterince aşinadır. Bununla beraber Avrupa ve dünya üzerindeki çoğu akademik anlaşmalara imza atan Bosna Hersek dünyanın akademik ağına da entegre olmuş ve adını kabul ettirmiştir.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri karşılığını fazlasıyla alacağınız bir fiyatı size sunuyor. Bu fiyata yukarıdaki özellikler dahil ve sizlere sağladığı kolaylığı da düşünürseniz çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz. Size sağladığı en büyük kolaylığın başında sınav zorunluluğu bulunmaması geliyor. Böylece öğrenciler ve aileleri sınav stresinden ve baskısından kurtuluyorlar. Bosna Hersek üniversitelerine kayıt için sadece lise diplomanız yeterlidir. İkinci en büyük kolaylığı ise Türkiye’de lisede hangi bölümü olursanız okuyun üniversitede istediğiniz bölümü seçebiliyorsunuz. Yani alan sınırlaması da yok. Bütün bu kolaylıkların yanında kaliteli bir eğitim veriyor olması ise çok büyük bir avantaj. Diğer avantajlarını öğrenmek isterseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak size merak ettiğiniz her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bosna Hersek üniversiteleri ücretleri ülkemizle karşılaştırılınca bile uygun oluyor. Hele ki büyük şehirdeki özel üniversite fiyatları ile karşılaştırınca Bosna Hersek üniversitelerinin daha cazip olduğunu göreceksiniz. Üstelik yurt dışındaki üniversite tecrübesi ise büyük bir avantaj olarak hep sizin olacaktır. Genel olarak üniversitelerin yıllık harçları 6000 € ile 3200 € arasında değişiyor. Ayrıca Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim dili olarak Boşnakça kullanılıyor. Yani hazırlık okumak için ayrı bir ücret ve 1 yıl daha gerekiyor. detaylı bilgi almak için Ofislerimize gelebilir ya da Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına internetten ulaşabilir Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3200 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3300 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 1800 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 1000 Euro

#bosnaherseksaraybosnaüniversitesiücretleri

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi- Mavi Han/ İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!