Tanıtım

Eurostar ile Geleceğinizi En Güzel Şekilde Planlıyoruz!

Sağladığımız hizmetler
Sunduklarımız… Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitim almaya karar verenlere araştırma yaparak destek oluyoruz. Deneyimli ve güvenilir ekibimiz, eğitim hayatları boyunca öğrenci ve aile memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetini doğru adreste alırsınız.

Yurt içinde verdiğimiz hizmetler
Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirlemenizi sağlıyoruz.

Doğru üniversiteyi, bölümü ve ülkeyi seçebilmeniz için kaliteli danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Güvenilir ve deneyimli ekibimiz, öğrencileri en iyi şekilde yönlendirir ve hedeflerine kolayca ulaşabilmeleri için onlara en uygun seçenekleri sunar.

Okul kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Bir üniversite seçtiniz. Kayıt zamanı geldiyse, ön kayıt sürecini tamamlamak ve süreci başlatmak için gerekli evrakların hazırlanması gibi hizmetleri sizin adınıza gerçekleştireceğiz.

Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
Profesyonel vize danışmanlarımız vize danışmanlığı hizmeti vermektedir. Vize alma, evrak düzenleme, eksikliklerin giderilmesi ve vize randevularının alınması konularında hizmet vermekteyiz.

Ekonomik uçak biletleri organize ediyoruz.

En uygun ve cazip fiyatlarla ucuz uçak bileti bularak öğrencilere destek oluyoruz. Tercih ettiğiniz ülkenin merkezine yakın bir havaalanı bularak uçak bileti arıyoruz.

Yurtdışında verdiğimiz hizmetler
Yurt dışında olsanız bile Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Gürcistan, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Kosova, Ukrayna ve Moldova başta olmak üzere birçok farklı ülkede üniversitelere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu ülkelerde kaliteli öğrenci yaşamı için istisnai hizmetler sunuyoruz.

Havaalanı karşılama ve transfer hizmetleri ayarlıyoruz.
Şirketimiz tarafından görevlendirilen personel rehberlik hizmeti vermekte, gideceğiniz ülkenin havalimanında sizi karşılamakta ve konaklamanıza ulaşmanız için gerekli transferlerde size yardımcı olmaktadır. Seçtiğiniz okul ve yurda yerleşebilmeniz için gerekli hizmetleri size sağlıyoruz.

Sizin için sağlık sigortası ayarlıyoruz.
Yurtdışında tıbbi bakım pahalı olabilir. Bu nedenle, yaralanmamanız için seçtiğiniz ülkede geçerli sağlık sigortası yaptırmanız konusunda size destek oluyoruz.

Sizin için konaklama ayarlıyoruz.
Hangi ülkeyi seçerseniz seçin, size ve öğrencilerinize konaklama seçenekleri sunacağız ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirleyeceğiz. Ayrıca size ailenizin bütçesine en uygun konaklama seçeneklerini sunacağız.

Üniversiteye kabul işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
Kayıt işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanızı önlüyoruz. Tüm engelleri kaldırıyoruz ve kayıt sürecinizin başlamasını sağlıyoruz.

Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
Gideceğiniz ülkeyi veya şehri bilmiyor musunuz? Üzülmene gerek yok. Yurtdışına gideceğiniz şehre hiç zorlanmadan kolayca adapte olabilmeniz için seçtiğiniz ülke için detaylı bir rapor hazırlıyor ve sizi ülke ve üniversite ile tanıştırıyoruz. Öğrenciler kültür, alışveriş ve ulaşım hakkında bilgi edinirler.

Oturma izinleri ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
Gideceğiniz ülkede kısa süre kalsanız bile sorun yaşamamak için oturma iznine ihtiyacınız var. Gerekli başvuru ve belge hazırlama kurumumuz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilere hesap açma, hat alma ve öğrenci kartı gibi işlem hizmetleri de sağlıyoruz.

Acil durumlarda destek sağlıyoruz.
Öğrencilerimiz, bizi bir eğitim danışmanlığı olarak acil durumlarda öğrencilere yardımcı olma yetkisine sahiptir. Günün her saatinde uzman danışmanlarımızı arayan öğrenciler destek talebinde bulunabilirler.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!