Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Lisans Tamamlama imkanı sayesinde uzun yıllardır hayallerinizi süsleyen yurt dışı eğitimi gerçek olsun… Yurt dışında eğitim almak, lisans tamamlamak her 4 gençten 3 ünün en büyük hayallerinden. Yüksek Öğretim Kurumunun denklik anlaşmasını yürürlüğe koyduğu tarihten itibaren gençlerimiz yurt dışında Bosna Hersek’te de yer alan üniversitelerden mezun olarak emellerine kavuşabiliyorlar.

Dilerseniz sizlerde çift anadal programları sayesinde çift diploma ve daha fazla sayıda Avrupa Birliği standartlarına haiz diplomaya sahip olabilirsiniz. Ön lisans ya da 4 yıllık yüksek okul mezunu olan bireyler 4 yıllık fakülte diploması elde edebilmektedirler.

Bu eğitim aşamasının sonucunda kredi barajına ulaşan bireyler aldıkları diplomaları sayesinde güzel bir kariyer kapısını da kendileri için aralamış oluyorlar. Bu sayede bu kişiler hem dil öğrenerek yabancı dillerini daha da geliştirirken, hem de meslek lisesi gibi grupların da iş gücü nitelikleri anlam kazanmaktadır. Akademik yıl yurt dışında da ülkemizde de aynı niteliklerde başlar ve bu sayede yabancı ülkede eğitim alacak olan öğrencilerde kolaylıkla bu sürece uyum sağlamış olur.

Hazırlık senesi aşaması ise eğitim döneminin başlangıç tarihine, oturma izni onayına, göre farklılık yaratabilir. Şayet başvuru konusunda süratli davranırsanız, yurt dışı  eğitimi konusunda kontenjan sorununa takılmamış olursunuz. Böylece dilediğiniz üniversitenin gönlünüzde yatan bölümüne kısa zamanda ve kolaylıkla kabul edilebilirsiniz. Bosna Hersek Lisans Tamamlama konusunda Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı her zaman her soru ve sorununuz da sizlere destek olacak, aklınıza takılan konuları aydınlatacaktır.

Şayet yurt dışında hazırlık programlarından yararlanmak isterseniz, Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı merkezi sizlere gerek devlet ve gerekse özel eğitim alanlarında geçerli olacak olan bir Boşnakça teknik dil sertifikası eğitimi imkanı vermektedir. Böylelikle bu dil sertifikası sayesinde  Eurostar danışmanlık ofisi sizlere hiçbir danışmanlık merkezinin sunmayacağı bir fırsat daha sunmuş olacaktır. Bu danışmanlık hizmetleri sayesinde sizlerde  yurt dışında lisans tamamlama imkanlarından yararlanabilir ve  yüksek standartlara sahip olan bir AB ülkesinde okumanın avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Bosna Hersek Lisans Tamamlama bölümleri;

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

Üniversitenin Konumu