Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk

Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk

Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk okumak isteyen öğrenciler için en güzel eğitim  platformlarındandır. Hukuk fakültesi ülkemizde TM de lisede bu bölümü bitirmiş olan öğrencilerin ilk tercihlerinden olan ve bu nedenle de yoğunlukla tercih edilen ve belirli kapasitelerde öğrencinin alınabildiği bir yüksek öğrenim dalıdır. Yoğunlukla talep görerek tercih edilmesinden dolayı ülkemizde hukuk fakültesine girmek isteyen ve bu bölümü ilk tercihlerinde yazan birçok öğrenci,  bu bölümü kazanamadığından dolayı hayallerini bir sonraki seneye ertelemektedir ya da açıkta kalmaktadır.

Oysaki hukuk fakültesinde okumak için şimdi çok daha farklı fırsatlar mevcut. Sizlerde hakim, savcı ya da avukat olmak için yıllarca ÖYS – ÖSS kuyruğunda beklemeden hukukçu çıkabilir ve adaletin kılıcının örnek bir savunucusu olabilirsiniz. Zira bu konuda Bosna Hersek üniversiteleri hem ülkemizden gidecek olan öğrenci adaylarına, hem de tüm dünyadan gelecek olan öğrencilere kucak açıyor.

Hiç kuşkusuz ki yurt dışına ilk defa çıkacak olan bir öğrenci için bu konuda akla takılan ilk sorular:  hiç dil bilmeyen bir öğrenci için dersler Türkçe mi, eğitim sistemi ve seviyesi nasıl ve tüm dünya üzerinde geçerlilik taşıyor mu, denklik var mı, harç ücretleri nasıl gibi sorular olacaktır. Fakat tüm bu konular ile ilgili olarak içinizi ferah tutabilirsiniz. Zira Bosna’da eğitim vermekte olan tüm üniversiteler için Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı bu konuda yetkin adres olarak tüm meraklarınızı giderirken, her türlü sorunuzu cevaplandırıyor.

Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk bölümü belki de size en büyük hayaliniz olan hukuk okumanın kapısını aralayacak…  Zira Bosna’da okumak isteyenlerin sınava girmek gibi bir endişesi yok. Üstelik Uluslararası Travnik üniversitesinde hukuk bölümü eğitimi Türkçe veriliyor ve sadece 2000 Euro  harç bedeli karşılığında… Sınavsız sistemle dilediğiniz bölümü okuyabilmeniz adına sizlere tüm kapıları aralamış olan bu kaliteli eğitim sistemi 20 seneyi aşkın bir zamandır dünya ve Avrupa ülkelerinin desteğiyle bulunduğu yere gelmiştir.

Şayet sizlerde en güzel şartlarda, en donanımlı Türk akademisyenlerden aldığınız kaliteli bir eğitimle en konforlu şekilde  uygun harç fiyatlarıyla okumak isterseniz Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığını arayabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu