Bosna Hersek Üniversiteleri


1. Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

2. Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Point yurtdışı eğitim ortak olarak yürütmüş olduğu Türkçe eğitim projesi hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyiz?

3. Burda verilen mimarlık ve inşaat mühendisliği dersleri Türkiye ile karşılaştırıldığında bir fark var mı?

4. Seneye Türkiyeden Türkçe eğitim verilen Travnik Üniversitesine eğitim görmeye gelicek olan öğrenci ve öğrenci velilerine mesajlarınız nelerdir hocam?

Travnik Üniversitesi Size Nasıl Avantajlar Sunar?

Travnik Üniversitesi, Saraybosna, Bosna-Hersek’te bulunan özel bir üniversitedir. Üniversite 1995 yılında kuruldu ve şu anda kayıtlı 3.500’den fazla öğrencisi var. Travnik, öğrencilerin kaliteli eğitim ve öğretim alabilecekleri lider bir eğitim kurumudur. Üniversite, bilim, teknoloji, tıp ve işletme alanlarında çok sayıda lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır. Travnik, İngilizce konuşan öğrencilerin uluslararası bir eğitim alabilecekleri İngilizce dil programı ile tanınmaktadır.

Travnik Üniversitesi’ne gittikten sonra kazanılabilecek çok sayıda avantaj vardır. Birincisi, üniversitenin Avrupa entegrasyonu fikirlerine dayandığı için sağlam temelli bir misyonu vardır. Bu, onu Avrupa’da AB veya NATO’ya katılmak isteyen ülkeler için ideal bir eğitim kurumu yapar. Buna ek olarak, müfredat, öğrencileri profesyonel uzmanlar olarak kariyerlerine başlamak için gereken bilgilerle donatmak için tasarlanmıştır. Bu müfredat sayesinde öğrenciler, gelecekteki kariyerlerine hazırlanırken modern sistemleri nasıl tasarlayacaklarını, inşa edeceklerini ve işleteceklerini öğrenirler.

Travnik Üniversitesi, öğretim ve öğrenimde uluslararası standartları takip ettiğinden, güçlü bir akademik güce sahiptir. Üniversite, tüm derslerin herhangi bir zamanda veya herhangi bir yerde derslere fiziksel olarak katılmaya gerek kalmadan alınabilmesi için çevrimiçi dağıtım yöntemlerini kullanır. Öğrenciler ayrıca lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri dahil 150’den fazla farklı akademik program arasından seçim yapabilirler. Öğrencilerin çalışmalarında başarılı olmalarına yardımcı olmak için Travnik, onlara modern ekipman ve kaynaklarla verimli bir öğrenme ortamı sağlar. Ayrıca, tüm eğitmenler, Travnik Üniversitesi’nde ders verirken kendi çalışma alanlarında geniş deneyime sahip yüksek eğitimli uzmanlardır.

Travnik Üniversitesi, öğrencilerin kulüpler, spor takımları ve topluluklar arasından seçim yapabilecekleri çok sayıda ders dışı seçeneğe sahiptir. Kulüpler, öğrencilerin aynı anda bilgi edinirken sosyal olarak etkileşimde bulunmaları için sosyal bir platform sağlamaya yardımcı olur. Spor takımları, öğrencilere aynı anda ders çalışırken sağlıklı zihin ve bedenleri teşvik eden fiziksel aktivitelere katılma fırsatı sunar! Kulüplere ve spor takımlarına ek olarak, öğrencilerin gitar veya saksafon gibi çeşitli enstrümanları çalmayı öğrendikleri müzik grupları da var! Ayrıca öğrenci temsilcilerinin kampüste sinema geceleri veya bar gezintileri gibi sosyal aktiviteler planladıkları bir öğrenci meclisi de bulunmaktadır.

Travnik Üniversitesi’nin sunduğu tüm avantajlardan yola çıkarak; güçlü akademisyenler ve birçok ders dışı aktivite isteyen herhangi bir öğrenci için mükemmel bir seçim olacaktır!

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!