Bosna Hersek Üniversiteleri | Öğrenci Muhammed


1. Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Point Yurtdışı Eğitiminin ortak projesi olan Türkçe eğitimden ve Point Yurtdışı Eğitiminin size yardımları neler oldu? Bu süreçten bahseder misiniz?

2. Derslerinizi hangi dilde görüyorsunuz?

3. YÖK tarafından Türkçe eğitim verilen Uluslararası Travnik Üniversitesini denkliği var mı?

4. Vezirler şehri Travnik te türk öğrencilere karşı halkın yaklaşımı nasıl?

5. Seneye Türkiyeden Türkçe eğitim almak için Uluslararası Travnik Üniversitesine eğitim almaya gelicek öğrencilere Üniversiteyi önerir misiniz?

6. Ailene akrabalarına söylemek istediğin birşeyler var mı?

 

Bosna Hersekte Öğrenci Olmak ve Yaşamın İyi Yönlerine Odaklanabilmek!

Bosna Hersek’te öğrenci olmak kolay değil. Birçok öğrenci, bir olmanın olumsuz yönlerine odaklanır ve hayatlarını zorlaştırır. Bosna-Hersek’te öğrenci olmanın iyi yönlerine odaklanmak, durumunuzu en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, hayatınızdaki tüm güzellikler için şükretmenizi teşvik edecek!

Birçok insan Bosna Hersek’te öğrenci olmanın olumsuz yönlerine odaklanır. Mali kısıtlamalar, düşük akademik performans veya istikrarsız yaşam koşulları nedeniyle üniversiteyi bitirmenin ne kadar zor olduğunu düşünüyorlar. Bosna-Hersek’te öğrenci olarak başarılı olmanın ne kadar zor olduğu konusunda cesaretinizin kırılması kolaydır. Ancak, öğrenci olmanın iyi yönlerine odaklanmak, durumunuzu en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilir. İlk olarak, tüm öğrencilerin gençken zorluklarla karşılaştıklarını kabul etmek önemlidir. İkincisi, Bosna-Hersek’te yaşarken şükredecek çok şey var .

Birincisi, birçok genç Bosna Hersek’te öğrenci olarak istikrarlı yaşam koşullarına sahip olduklarında ne kadar şanslı olduklarının farkında değiller. İstikrarlı yaşam koşulları ya da üniversite kursları için ödeme yapacak yeterli parası olmayan birçok genç insan var. Çoğu öğrenci ayrıca her gün yemek yedikleri için minnettardır, çünkü tüm öğrencilerin her gün yiyecek satın almalarına izin veren işleri yoktur. Bosna Hersek’te öğrenci olmanın iyi yönlerine odaklanmak için günlük hayatınıza bu perspektiften bakın!

Bir öğrenci olarak hayatın güzel yönlerine odaklanmanın bir başka yolu da zorlukla karşılaştığınızda sorular sormaktır. . Örneğin, çalışmakta zorluk çektiğiniz zaman kendinize bu konunun neden sizi bu kadar ilgilendirdiğini sorabilir ve kavramları anlamakta zorluk çekmenize rağmen çok çalışabilirsiniz. Bu, durumunuzu iyileştirebilmeniz için bilgi aramaya teşvik edecektir! Ayrıca, iyi yönlere odaklanmak sizi motive etmeye yardımcı olacaktır, çünkü bunu yapmak, hayatınızda ne kadar iyi olduğunu takdir etmenizi teşvik edecektir!

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!