Saraybosna Üniversitesi Ziraat Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Ziraat Fakültesi bağımsız olarak teknik işbirliği, teknolojik gözetim, laboratuar analiz enstitüsü ile gerçekleştirilmektedir. Ziraat-tarım- gıda üzerine fakültede eğitimin genişlemesi, eğitimgörevlileri tarafından organizasyonlar, bilimsel ve mesleki çalışmalar uzman çevrelerce tasarlanmış araştırma projeleri ile desteklenmiştir.

Saraybosna Üniversitesi Ziraat FakültesiBosna-Hersek ülkesinin ekonomik olarak, çalışma alanlarında yaptığı yenilikler çerçevesinde Tarım ve Gıda bilimleri, gıda sanayi ve kırsal alanların sürdürebilir kalkınma ajansları, bilimsel konferanslar, genel kurul toplantıları, analiz kalitesi tarım ve gıda endüstrisinde verilen önem anlatılmaktadır. Eğitim Bologna sisteminde verildiğinden uluslar arası öğrencilerin katılmaları kontenjan dahilinde yapılmaktadır. Ayrıntılı için EuroStar Kayıt Merkezinden bilgi alabilir, uygun öğrenciyseniz kaydınız kontenjana uygunsa alınacaktır. Yüksek eğitim sisteminde deneyim ve fikir olarak gıda, ziraat, tarım bir arada ortak dersler alacaksınız.

Her geçen gün kendini yenileyen ziraat fakültesi tarım ürünlerinin çeşitliliği, çiftçilerin adaptasyon süreçlerini, seleksiyon, ıslah çalışmaları sürmektedir. Biyolojik koleksiyon çeşitliliği, pozitif tarımsal özellikleri, zamanlama, ürün toplanması, malzeme çeşitliliği, kalkınma programları, bitki genetik kaynakları merkezi ortaklaşa programlar yürütülmektedir.

Bosna-Hersek Ülkesinde Uluslar arası kalkınma fonu, sürdürülebilir kalkınma federasyon vakfı tarafından genetik merkezi oluşturulmuştur.
FakülteAvrupa çalışmaları, bilgi araştırma, geliştirme, yenilik, işbirliği, satın alma, secimler, vizyon geliştirme, tanıtım güvenlik standartları, siyaset etkisi, yaşam genel kalitesi, uygulama önemi gelişmekte olan üniversite eğitim reformu yaşamıştır. Bu reformlar sayesinde Fakülte ve Enstitü İsveç uluslar arası kalkınma ajansı, Nordic gen bankası, Güney Avrupa kalkınma ağı, dış ticaret ve ekonomik ilişkiler Devlet Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.

Saraybosna Üniversitesi Ziraat Fakültesinde Sebze Tarım Yem Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Bahçecilik bağcılık bölümleri bulunmaktadır.Saraybosna Üniversitesi Ziraat Fakültesinde öğrenciler, mezunlar, personel, öğretim üyeleri, organizasyonlar, seminerler, mesleki konferanslar, mezun dernekleri, kamu ve kurumlar arası işbirliği, Lisans tamamlayacaklar kredilerini kontenjana girdiklerinde tamamlayabileceklerdir. Bu kontenjan sınırlı olduğundan ayrıntılı bilgi için Türkiye kayıt merkezine başvurulmalıdır. Modern teknolojiler ile kaliteli eğitim için EuroStar Eğitim Merkezi’den bilgi alabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!