Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik Bölümü

Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik Bölümü

Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik Bölümü ; Veterinerlik bölümü üzerine tamamlamak isteyen kişiler bu dalda eğitim veren üniversiteleri...

Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik Bölümü

Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik Bölümü ; Saraybosna Üniversitesi bölümleri Veterinerlik öğrencilerin yeni bir akademik camiaya alışmalarına yardımcı olan Saraybosna Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir ağdır.

Destek vermekle ilgilenen tüm öğrencilerimizi the University of Sarajevo” [Saraybosna Üniversitesinde Arkadaş Ağı] adında Facebook’ta açılmış olan Bosna’da Türkçe eğitim grubumuza katılmaya çağırıyoruz.
Tüm öğrencilerimize varlıkları ile gösterdikleri misafirperverlik ve işbirliği için ve Sarajevo Üniversitesinde okumayı tercih eden öğrencilerimize teşekkür etmek isteriz.

Bosna-Hersek’te veya yurtdışında okumak için burs veya başka türde mali destek sağlayan tüm kurumları bir araya getirmek amacıyla Bosna-Hersek’te gerçekleşen KYK geri ödemeli benzersiz bir manifestodur. Bosna Hersek öğrencilerinin yurtdışında bir yerde çalışma olanakları hakkında bilgilenmesini sağlamaktadır.

Veterinerlik Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi bölümleri Veterinerlik eğitimi slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Saraybosna’da Üniversite eğitimi için kontenjanları kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nden ayrıntıları öğrenebilir ve işlemlerinizde de yardımcı olunacaktır.

Saraybosna Üniversitesi Kanatlı hayvanlar Tavşan merkezi, Üreme ve Genetik Merkezi, Hayvan sağlığı ve toksit analizi, Gıda hijyeni ve çevre kontrolü, Morfoloji zooteknik, kanatlı bölümü yer almaktadır.

Saraybosna Üniversitesi’nde yardımcı mevcut katılımcıları öğrenci hareketliliğin (mobilite) söz konusu olduğu noktada Bosna-Hersek’te okumak için gösterilen ilginin, yurtdışında çalışmak isteyen Bosna-Hersek öğrencilerinin ilgisinden daha büyük olduğunu belirtti. Değişim erasmus öğrenci hareketliliği Bologna Deklarasyonu çerçevesinde destekleniyor. Ancak Bosna-Hersek halen diğer güçlüklerden ayrı olarak öğrenci hareketliliği geliştirme yolundadır.

SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLER
VETERİNERLİK 1800€
HAZIRLIK BOŞNAKÇA 1000€

 

Üniversitenin Konumu

Yurtdışında Veterinerlik Okumayı Neden Tercih Etmelisiniz?

Veterinerlik, çok fazla bilgi ve uzmanlık gerektiren zorlu bir alandır. Bununla birlikte, birçok kariyer fırsatına da sahiptir. Veteriner olmak, hayvan bilimlerinde dört yıllık bir lisans derecesi ve ardından birkaç yıllık uzmanlık eğitimi gerektirir. Alternatif olarak, öğrenciler yurtdışında eğitim alarak paradan tasarruf ederken veterinerlik eğitimi alabilirler. Her iki yaklaşımın da avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle veterinerlik alanında bir kariyere karar vermeden önce seçeneklerinizi gözden geçirmeniz önemlidir.

Veterinerlik eğitimi, geleneksel eğitime göre daha pratik ve etik bir alternatiftir. Veterinerlik okumayı seçen birçok öğrenci, iş piyasasına daha uygun olduğu için bu yolu tercih ediyor. Ayrıca size kariyer beklentilerinizi artıracak gerçek dünya deneyimi sağlar. Ayrıca, yaygın rahatsızlıkları olan hayvanları tedavi etmeye yardımcı olmak için sınıfta öğrendiklerinizi doğrudan uygulayabilirsiniz. Sonuç olarak, bu tür eğitim çoğu insan için geleneksel eğitimden çok daha ucuzdur. Ancak bu, mali durumunuzu etkin bir şekilde yönetemiyorsanız, veterinerlik eğitimi almanın kolay veya avantajlı olduğu anlamına gelmez.

Belirli bir bütçeyle yurtdışında eğitim alarak çok tasarruf edebilirsiniz. İlk başta eğitiminize biraz para harcamadan veterinerlik okumak zor. Ancak, hala yeterli bir eğitim alırken maliyetleri düşürmenin yolları vardır. Çoğu okul, öğrenim ücretiniz ve kitaplarınız için tam ücret öderken indirimli fiyatlarla eğitim görmenize izin veren uluslararası burslar sunar. ENS veya Study Abroad Groups International (SAGI) gibi web siteleri aracılığıyla indirimli uluslararası okullar da bulabilirsiniz. Bu okullar tipik olarak daha küçüktür ve Amerikan kolejleri ve üniversitelerinden daha az kaynağa sahiptir, ancak yine de deneyim seviyenizden ödün vermeden eğitim maliyetlerinden tasarruf etmenin etkili bir yoludur.

Çalışmalarınızda iletişim ve sunum becerileriniz üzerinde çalışacaksınız. yurtdışında da eğitim aldığınızda, dersleriniz bu şekilde derecelendirilecektir. Bu tür öğrenme, müşteri hizmetleri veya satış çalışmaları gibi, başkalarıyla düzenli etkileşimlerin gerekli olduğu gelecekteki tüm alanlar için faydalıdır. Ayrıca, sosyal becerilerin geliştirilmesine yardımcı olduğu ve sonraki yaşam iş fırsatları için kişilerarası bağlantıları güçlendirdiği için, yurtdışında okurken bir ekibin parçası olarak nasıl çalışacağınızı da öğreneceksiniz. Bu pratik faydaların yanı sıra, yurtdışında okumak paradan tasarruf etmek ve güçlü kişiler arası beceriler geliştirmek için mükemmel bir yoldur, çünkü size mezun olduktan sonra tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu öğretir.

Geleneksel veterinerlik eğitimine göre veterinerlik eğitimini seçmenin avantajlarını görmek kolaydır. Gelecekteki kariyer beklentilerinizi düşünürken okul. Alan, istikrarlı bir istihdam için gerekli olan pratik ve iletişim becerilerini geliştirirken doğrudan hayvanlarla çalışmanıza izin verir. Ayrıca, hayvan hakları aktivistleri, ötenazi gibi etik olmayan uygulamalar nedeniyle genellikle veteriner hekimlerden kaçınırlar. Bu, veterinerlik okuluna gitmeyi, bunun yerine hayvanlara yardım ederek dünyada olumlu bir değişiklik yapmak isteyen hayvan severler için ideal bir yol haline getiriyor!

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi- Mavi Han/ İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!