Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik Bölümü

Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik Bölümü

Saraybosna Üniversitesi bölümleri Veterinerlik öğrencilerin yeni bir akademik camiaya alışmalarına yardımcı olan Saraybosna Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir ağdır.

Destek vermekle ilgilenen tüm öğrencilerimizi  the University of Sarajevo” [Saraybosna Üniversitesinde Arkadaş Ağı] adında Facebook’ta açılmış olan Bosna’da Türkçe eğitim grubumuza katılmaya çağırıyoruz.
Tüm öğrencilerimize varlıkları ile gösterdikleri misafirperverlik ve işbirliği için ve Sarajevo Üniversitesinde okumayı tercih eden öğrencilerimize teşekkür etmek isteriz.

Bosna-Hersek’te veya yurtdışında okumak için burs veya başka türde mali destek sağlayan tüm kurumları bir araya getirmek amacıyla Bosna-Hersek’te gerçekleşen KYK geri ödemeli benzersiz bir manifestodur. Bosna Hersek öğrencilerinin yurtdışında bir yerde çalışma olanakları hakkında bilgilenmesini sağlamaktadır.

Veterinerlik Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi bölümleri Veterinerlik eğitimi slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni  dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Saraybosna’da Üniversite eğitimi için kontenjanları kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nden ayrıntıları öğrenebilir ve işlemlerinizde de yardımcı olunacaktır.

Saraybosna Üniversitesi Kanatlı hayvanlar Tavşan merkezi, Üreme ve Genetik Merkezi, Hayvan sağlığı ve toksit analizi, Gıda hijyeni ve çevre kontrolü, Morfoloji zooteknik, kanatlı bölümü yer almaktadır.

Saraybosna Üniversitesi’nde yardımcı mevcut katılımcıları öğrenci hareketliliğin (mobilite) söz konusu olduğu noktada Bosna-Hersek’te okumak için gösterilen ilginin, yurtdışında çalışmak isteyen Bosna-Hersek öğrencilerinin ilgisinden daha büyük olduğunu belirtti.  Değişim erasmus öğrenci hareketliliği Bologna Deklarasyonu çerçevesinde destekleniyor. Ancak Bosna-Hersek halen diğer güçlüklerden ayrı olarak öğrenci hareketliliği geliştirme yolundadır.

SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ  ÜCRETLER
VETERİNERLİK 1500€
HAZIRLIK BOŞNAKÇA 2500€

 

Üniversitenin Konumu