Saraybosna Üniversitesi Spor ve Beden Eğitimi Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Spor ve Beden Eğitimi Fakültesi Saraybosna Üniversitesi Spor ve Beden Eğitimi Fakültesi takım Sporlarını öğreten bir yönetim şeklinde olimpiyat Juan Antonio Samaranech salonlarında çok iyi ve kaliteli sporcular ve eğitmenler yetiştirmektedir. Uluslararası konferanslara katılarak yüksek öğretimin değişimlerine FAST örgütü rehberliğinde kalite güvence çalışmasını 2010 yılında koordine etmiştir. Bu çalışmalarda dekan ve dekan yardımcısının büyük payları bulunmaktadır.

Saraybosna kamu kurumlarına ve fakültelere Eurostar Kayıt Merkezi ve öğrenci arasında yapılan uygun şekilde Eurostar Eğitim Merkezi’ne işlemleriniz ve organizasyonlarınız yapılarak hazırlık eğitimine yerleştirmeye başlanır.

Eurostar öğrencilerine Bologna’ya yönelik Spor ve Beden eğitimi fakültesi konferanslar uzmanlar tarafından bilimsellik ön planda olarak gençlere yüksek eğitim düzeyinde ve ayrıca Avrupa gelişmeler entegrasyonuna uygunluk açısından en uygun eğitim seçeneğini sunmaktadır. Saraybosna üniversitesinin Bologna sürecine eşlik eden uygulamaları ve beklenen sonuçlara yönelik deklarasyonu öğrenci transferine olanak sağlamıştır.

Saraybosna Üniversitesi Spor Akademisi 1963 yılında eğitime başlanmıştır. Spor alanında bugün uyum içinde öğrenciler, malzemeler, program kaynakları ve bölgede lider konumdadır. Bologna Deklarasyonu uygulama ve Avrupa Spor bilimleri programları bilgi ve şekil kazanmak, mesleki kalite ve kişilik gelişimleri ile sosyal sisteme ayak uyduran gençler yetiştirilmektedir. Bilgileri ve idealleri ve ideal koşulları sağlayan şirket olan Eurostar öğrencilerini kabul eden üniversitenin hedefi çok yönlü uygulama planı ve dengeli kişilik inşa haline gelmesi için bir fırsat sunmaktadır.

Saraybosna Üniversitesinin Spor Akademisi 6.76 m2 olan arazisinde çok yararlı sınıflarda laboratuarlar, kütüphaneler, restoran alanları, giyim odaları, duş alanları, kıyafet dolapları işlevselliğe sahip olan akademide en kalitesi olan optimum eğitim ve konforu sağlayan iş eğitim, spor eğitim,eğitim, rehabilitasyon bölümü ve diğer program faaliyetleri için iki kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Saraybosna Üniversitesi Spor Akademisi gruplar halinde çalışmaları geniş ve çeşitli eğitim olanaklarını sağlayan yönde bir numaralı bir akademidir. Akademik olarak öğretim görevlileri ve ortakları, öğrenci potansiyeli açısından iyi bir çalışma hareketlilik ortak kalkınma, yaratıcı öğrenme tanı yöntemleri gruba yansıtılır. Uygulama teknik ve bilimsel projelerde yüksek öğretim düzeyi öğretmenler, asistanlar, öğrencileri tam bir uyum içindedirler.

Saraybosna Üniversitesi Spor ve Akademisinin Fitness kulübü, Kurumsal Fitness sağlıklı yaşam programları, İntramural atletizm ve eylence programları düzenlenir.

Sağlıklı yaşam programları, Spor Stadyum arenalar, Spor pazarlama, yönetim ve iletişim kariyer için tüm olanaklar gerçekleşmektedir. Saraybosna Üniversitesi Spor okulları arası yarışmalarda da ön plana geçmektedir.

Eylence ve seyirci hemde Spor ve sağlıklı yaşam atletik spor yönetimi üzerine lisans üstü düzeyinde genişleme ve spor sektöründe yarının liderleri meslek hazırlık eğitimlerini alanlar komisyondan geçerek eğitimlerine başlamaktadır. Yarının büyük liderlerini arıyoruz.

Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi eğitim slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim size yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Saraybosna’da Üniversite eğitimi için kontenjanları kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nden ayrıntıları öğrenebilir ve işlemlerinizde de yardımcı olacaktır.

Saraybosna Üniversitesi Spor ve Beden Eğitimi Fakültesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!