Saraybosna Siyasal Bilimler Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi

Bosna Hersek’te yüksek öğretim Saraybosna Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesi 1961yılında kurulmuştur.Eğitim sistemi Bologna bildirgesinde yer alan standartlara göre bilimsel ve öğretme süreçleri reformunu hayata geçirilmiştir. Yüksek öğretimde aktif Avrupa sivil toplum kuruluşları ile birlikte, uluslararası hükümetler ile işbirliği yapmaya devam edecektir. Bosna Hersek Yüksek öğretim sistemi ve araştırma sistemlerini sağlayan üniversitelerin bağımsızlığı ve özerkliği, sürekli değişen ihtiyaçları, toplumun ve bilimsel gelişmeler, uyum göz önünde tutuluyor.

Avrupa ülkeleri ve ilişkileri, politik ve akademik genişlemesi, dünyanın entelektüel, kültürel, sosyal, bilimsel ve teknolojik boyutların yaygın olarak paylaşımlarına tanıklık edebilirsiniz. İstikrarlı, barışçıl, demokratik toplumun iyileştirilmesi ve geliştirilmesi önemli faktör olarak yüksek çıkmaktadır.

Sosyoloji, Siyaset,  iletişim, Sosyal hizmetler, Güvelik ve Barış Araştırmaları, Yükseklisanslı Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi bölümü bulunmaktadır.

Bilgi Avrupa sistemi dönüşümü Bosnalı halkın ve gelişim ihtiyacı olan öğrencilerin akademik Siyasal Bilgiler Fakültesinde çağdaş, sosyal hayatın her alanında uygulamalar, kamu kurum ve kuruluşları, şirketler, kültür, sivil toplum örgütleri ile bilgi uygulamalı dersler verilmektedir. Öğrencilerin Mesleki yeterlilik sağlam temeller üzerine odaklı ve disiplinler arası yürütülüyor. Öğrencilere sosyal ve beşeri bilimlerde Avrupa Yükseköğretim oluşturulması vatandaşların hareketliliği ve istihdam ve kıtanın genel gelişimini cazibe olarak algılamak mümkündür.

Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi eğitim slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim size yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni  dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Saraybosna’da Üniversite eğitimi için kontenjanları kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nden ayrıntıları öğrenebilir ve işlemlerinizde de yardımcı olacaktır.

 

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!