Saraybosna Üniversitesi Sahne Sanatları Akademisi

Saraybosna Üniversitesi Sahne Sanatları Akademisi Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi

Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi ve Saraybosna Üniversitesi Sahne Sanatları Akademisine rekabet ile alınacak öğrencilerin eğitiminde heyecan kontrolü ve dengeyi iyi bir şekilde aynı zamanda doğru nefes alma teknikleri ile beraber beden diline hakim olma özellikleri aranır. Eğitimde ön planda olan doğal vücut hareketlerini, beden anlatımını yapaylıktan uzaklaştırmayı kavrayacaklardır.

Diksiyon olarak tonlama, vurgulama, sözcüklerin doğru telaffuz ile konuşmayı net ve ilgi çekici hale getirmek için uygulama dersleri verilir. Doğaçlama ve sözcük gelişimi ve sözlü sözsüz ifade becerileri eğitim açısından durum ve hareket gelişimi dersleri bireysel ya da ikişerli üçerli grup çalışmaları rol ve parça çalışmaları bir katalog içinden seçilerek uygulanır. Temel sahne çalışmaları drama tekniği ile geliştirilen akademinin öğrencileri becerilerini geliştirirken özgüvenlerini de pekiştirilerek toplum içinde sosyal yaşamda yada sanatsal faaliyetlerinde iyi ifade becerilerine sahip olurlar. Saraybosna’da eğitim için EuroStar’dan bilgi alabilirsiniz.

Oyunculuk, Yönetmenlik, Drama Radyo ve Televizyon

Oyunculukta ve komposizyona, görsel tasarıma, duygu aktarımına sahipseniz sahne sanatları için kontenjana katılımla hayallerinize ulaşmanın yazarlık, yönetmenlik, tiyatro, çağdaş drama, görsel işitsel sanatlar, görüntü yönetmeni, editör, ses tasarımcısı olmanın avantajını yakalayacaksınız.

Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi

Sahne sanatları, Sanat Öğretmenliği, Resim, Heykel, Baskı Sanatları, Grafik Sanatları, Ürün Tasarımı, Boyama, Grafik, Grafik Tasarımı, Restorasyon, Sanat Tarihi

Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi eğitim slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim size yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Saraybosna’da Üniversite eğitimi için kontenjanları kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nden ayrıntıları öğrenebilir ve işlemlerinizde de yardımcı olunacaktır.

Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!