Saraybosna Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi insan sağlığı alanında yaptığı hizmetler ön planda olup günün koşullarına ve gelecek kuşak için cevre ve insanı etkileyen faktörler karşısında eğitim alacak öğrencilere de olanak sağlamaktadır. Sağlık Federasyonu Kalite ve Akreditasyon Kurumu tarafından akreditelidir. Laboratuar çalışmalarında lider olan sağlık fakültesi bakalorya diploma alıyorsunuz.

Fizik Tedavi, Laborantlık, Radyoloji, Hemşirelik, Sağlık ve Tedavi, Sağlık ve Ekoloji,

Halk sağlığı, radyasyon, işitme, konuşma, gen, bio ekoloji Kanton sarajove sağlık kurumu merkezleri tarafından araştırmalar ile yürütülmekte olan her anlamda kendini yenileyen uluslararası çalışmalar sergileyen bölgede tek okuldur. Üniversitenin kontenjan grubuna dahil olmanız gerektiği söz konusudur. Eurostar’dan bilgi alabilirsiniz.

Halk Sağlığı Enstitüsü Sağlık ve Ekoloji Saraybosna Üniversitesi Halk Sağlığı Enstitüsü teknolojik gelişmelere ve toplumun yaşam kalitesi alanında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hava kirliliği, gıda ürünleri halk sağlığını kanton bölge Saraybosna’da en kaliteli şekilde sürdürülmektedir. Hava kirliliği, kimyasal atıklar, içme suyu kalitesi insan sağlığını tehdit eden unsurlar nüfus bakımından vazgeçilmez hale gelen çalışmalar ve araştırmalar halk sağlığını tehdit temel unsurlar göz önünde bulundurularak gezici mobil ekipler oluşturmaktadır. Kalite acısından bu yapılan çalışmalar bulaşıcı hastalıkları mücadelesinde katkı sağlamaktadır.

Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi sağlık bölümleri eğitim slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim size yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Saraybosna’da Üniversite eğitimi için kontenjanları kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nden ayrıntıları öğrenebilir ve işlemlerinizde de yardımcı olunacaktır.

Saraybosna Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!