Saraybosna Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Saraybosna Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Saraybosna Üniversitesi Psikoloji Bölümü ; Eğitim alacağınız bölümü seçerken genel olarak bölüm ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak çok ...

Saraybosna Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Saraybosna Üniversitesi Psikoloji Bölümü kaliteli akademik eğitim almaya ne dersiniz. Biliyoruz ki, hepiniz “ama bizim bütçelerimiz yurtdışında üniversite eğitimi almaya müsait değil” diyorsunuz. Ancak Saraybosna Üniversitesi psikoloji bölümü . Bu tür söylemler İlk başta insana bir aldatmaca olabileceği konusunda şüphe getirmektedir. Ancak açıklamamızı okuduktan sonra ne kadar mantıklı bir uygulama olduğunu sizde göreceksiniz.

Saraybosna Üniversitesi, Bosna Hersek devletinin kuruluşu ile aynı tarihte kurulmuştur 2006 yılından buna eğitim olanağı sunan bu eğitim, bu alanda ismini hızla duyurmaktadır. Dünya standartlarında eğitim verilen Saraybosna Üniversitesinde, dünya genelinde takdir toplayan gözetiminde eğitim olanağı sağlanmaktadır.

Bologna kriterleri benimsenmiş ve uygulamaya koyulmuştur. Buna karşılık diğer Avrupa üniversitelerinin harç bedelinden daha düşük harç bedeli ile öğrenci kabul etmektedir. Çünkü diğer Avrupa ülkelerinin aksine Bosna Hersek çok genç bir devlettir ve ekonomik açıdan dış sermayeye ihtiyaç duymaktadır. Dış dünyadan insanların Bosna Hersek’te eğitim görmesi, aynı zamanda bu ülkeye gelir getirmesi anlamında sayılmaktadır. Bu yüzden Bosna Hersek’te üniversite eğitimi harç ücretleri düşük düzeyde tutulmakta ve ülkede daha fazla yabancı uyruklu insanın zaman geçirmesi hedeflenmektedir.

Saraybosna Üniversitesinde eğitim alan öğrenciye en son bilgilerin ışığı ile eğitim sunulmaktadır. Dünya genelinden akademisyenler ve öğretim görevlilerinin rehberliğinde alınan eğitim sonunda öğrenci tam donanımlı olarak hayata hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra Bologna kriterleri modern eğitim sisteminin bir parçasıdır ve öğrencinin derslik ortamında eğitim almasından ziyade uygulamalı eğitime ağırlık vermesi esas kuraldır. Bu kural Saraybosna Üniversitesinde harfiyen uygulanmaktadır. Bu da öğrencinin pratik bilgiler ile donatılmasına ve iş hayatında kullanabileceği bilgileri kavramasına olanak sağlamaktadır.

Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi psikoloji bölümü eğitim slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim size yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Saraybosna’da Üniversite eğitimi için kontenjanları kaçırmayın.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nden ayrıntıları öğrenebilir ve işlemlerinizde de yardımcı olunacaktır. Üniversitesinde eğitim sürecinden geçen ve başarılı olan öğrenci denklik derecesinde diploma olanağına sahip olmaktadır.

Öğrenci mezuniyetinde alacağı denklik derecesinde diploması ile dünyanın herhangi bir ülkesinde kariyer yapma imkânı kazanmaktadır. Ayrıca eğitim gördüğü süre içinde geleceğinden kaygı duymayan öğrenci tüm dikkatini eğitimine verebilmekte ve dolayısı ile başarılı olması için her özellik bulunmaktadır.

Saraybosna Üniversitesinde Türkiye genelindeki üniversitelerde uygulanan taban puan sisteminin geçerli olmayışı, bu üniversiteye olan ilgiyi birkaç daha arttırmaktadır. Öğrenci hayalini kurduğu ve kendisini en iyi biçimde ifade edebileceği mesleğin eğitimini alabilmek için stresli ve yıpratıcı sınav sürecini yaşamamakta ve ruhsal yönden daha sağlıklı biçimde üniversite hayatına başlayabilmektedir.

Saraybosna Üniversitesi psikoloji bölümü eğitimi alacak öğrenci hem akademik eğitim almakta hem de dünya görüşü gelişmektedir. Farklı bir ülkede bulunuyor olmak ve farklı kültürlerden insanlar ile bir arada yaşaması olmanın getireceği engin dünya görüşü öğrencinin ufkunu açacak ve geniş dünya görüşü sahibi olacaktır. Bu özellik hayatının her alanında kendisini hissettirecek gerek iş hayatında gerekse özel hayatında seçkin ve hoşgörülü kişiliğini muhafaza edebilecektir.

Saraybosna Üniversitesinde psikoloji bölümü eğitimi almayı hedefleyen öğrenci Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurması, bu süreç içindeki tüm resmi ve kişisel ihtiyaçlara çözüm bulunabilmektedir. Öğrenci yurtdışı eğitimi boyunda Eurostar gibi köklü bir kurumun desteğini hissedeceğinden eğitimine odaklanabilecektir.

SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ ÜCRETLER
PSİKOLOJİ 1500€
HAZIRLIK BOŞNAKÇA 1000€

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!