Saraybosna Üniversitesi Pedagoji Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Pedagoji Fakültesi 1946 yılında kurulmuştur. Eğitim fakültesi olarak yüksek öğretimin gereği öğretmenlik düzeyinde dört yıllık devam zorunluluğu olan, eğitim standartları bakımından çağdaş ve küresel dünyaya teorik ve pratik öğretim elemanları yetiştirilmektedir.

Saraybosna Üniversitesi Pedagoji Fakültesinde Mesleki yeterlilikler ve faaliyetler yüksek küresel eğitim ile uyumludur.Bologna eğitim sisteminde Avrupa Birliği işgücüne bütünleşmiş reformu benimsenmiştir. Avrupa eğitim sisteminde uluslar arası standartlarda genel ve mesleki dersleri, seçmeli dersler, mesleki eğitim ve uygulama dersleri şeklinde verilir. ECTS sistemi, modern eğitim ihtiyaçlarını, ekip çalışmasını, uluslar arası öğrenci değişimlerini, Bosna-Hersek kanunları, AB mesleki uygulamalar dahil olmak üzere kültür alanı ve öğretmenlikte nitelikli kaliteli fakültelerden en iyisidir.

Formasyon için gruba dahil olabilirsiniz. Kontenjan dahilinde olduğundan grup dahilinde Saraybosna Üniversitesi Pedagoji Fakültesinde Öğrenciler matematik, doğa-toplum, sanat müzik bedeneğitimi, ek çalışmalar okul müfredatı, genel teşvik ve işbirliği organizasyon, insan haklarının evrenselliği dahilinde Metodolojik eğitim dördüncü sınıfta beş kişilik gruba veriliyor. Uluslar arası çalışmalarda Saraybosna Üniversitesi Pedagoji Fakültes Ljubljana Üniversitesi ile iş birliği içerisindedir.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!