Saraybosna Üniversitesi İnşaat ve Mimarlık Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi Saraybosna Üniversitesi Mimarlık Eğitimi

Saraybosna Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi 1949 yılında kurulmuştur. Saraybosna Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi Bologna programının sisteminde kredi transfer sistemi uygulanmaktadır. İnşaat Fakültesinin YÖK tanınması ve denkliği olan üniversitede Malzeme ve yapı, hidrolik, yol, jeodezi, geoinformatik, geometri alanlarında mühendislik seçimlerinde inşaat sektöründe Profesyonel projelere bağlı ekip çalışması iş geliştirici eğitimler verilmektedir. Yurtdışı üniversiteleri işbirliği ile deneysel, görsel araştırma ve bilimsel çalışmalar staj ortamında verilmektedir.

Saraybosna Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi Mimarlık Fakültesi ile işbirliğinde bölgesel planlama, şehir planlama çalışmalarına yönelik eğitim verilmektedir. Saraybosna’da İnşaat Fakültesi öğretim için çok yetenekli ve profesyonel, kişiye özerkliği çalışmalar sergilenmektedir. Avrupa hukuku standartlarında bağımsız fakülte olarak inşaat ve inceleme alanında teknik bilimler gerçekleşmektedir. Saraybosna Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi başarılı mühendisler yetiştiriyor.

İnşaat ve jeodezi alanında enstitü yüksek nitelikli eğitim sisteminde verimliliği arttırmak bilgi ve satın alma yöntemleri geliştirilmektedir. Öğrenciler ortak bilimsel eğitim ve araştırmaları eğitim görevlileri, program örgüt üyeleri ile mesleki eğitim yetenekli öğrencilerin sosyo-ekonomik rahata ulaşmasında önemli faktörlerdendir. Geleceğin mühendisleri inşaat alanında karmaşık plan çözme ve inceleme ve gereksinimlerin neler olabileceği hakkında ekonomik katkı sağlayacak durumları bilimsel araştırma sonuçlarına göre planlayacaktır. Deneysel sınıflar, her türlü hazırlık, fen-öğretim, revizyon, yatırım, teknik belgelerin geçerliliği, kalite kontrol, inceleme, denetim, uluslararası yönetim danışmanlığı, standart ve düzenlemeler yapılıyor. Bilimsel araştırma ve inşaat mühendisliği özel sözleşmelere uygun olarak ölçüm ekonomik kalkınma, yetkili makamlar ve karşılıklı hukuken hak ve yükümlülükler ulusal ve uluslararası kuruluşlar çerçevesinde geçerlidir.

Mühendislik Fakültesinde bulunan kütüphanede 47 kişilik salon 328m2’lik alanda yer almaktadır. (İnşaat, yol, su, jeoloji, matematik, fizik bilgisayar ağı internet ) Saraybosna Üniversitesinde İnşaat mühendisliği veya Jeodezi bölümlerinde okumak size yeni devlet oluşumunda turizminde gelişmekte olan yatırım olanağına sahip olan 3 kültürden oluşan Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi bölümleri eğitim slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim size yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni  dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Lise bilgisi matematik, fizik yeterlilik verenler büyük şehir Saraybosna’da eğitim için kontenjanları kaçırmayın…

Saraybosna Üniversitesinde Harita Eğitimi (Jeodezi)

Saraybosna Üniversitesinde Mimarlık Eğitimi 

Saraybosna Üniversitesinde İnşaat mühendisliği

İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Eğitimi Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Lisans tamamlama da bulunmaktadır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!