Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Bosna Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ; Bosna Hersek sınavsız ve puansız ve kaliteli eğitim alabileceğiniz bir üniversitedir

Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi Rehabilitasyon

Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ; Hayallerinizi bir daha ki yıla ertelemek yerine Saraybosna Üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitim ile almaya ne dersiniz? Kulağa inandırıcı gelmiyor olabilir ama söylediklerimizin hepsi doğru. Saraybosna Üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde akademik eğitim almak için yıllık bedeli ödemeniz yeterli görülüyor.

Saraybosna Üniversitesi dünya standartlarında eğitim imkânı sunmasının, denklik derecesinde diploma olanağı sağlanmasının, düşük harç bedelleri ile de etrafında ilgilileri toplamaktadır. Birçok genç Avrupa’nın ortasında bu kadar düşük harç bedeli ile eğitimin ne kadar cazip olacağının hayalini kurmaktadır. Çünkü Saraybosna Üniversitesi henüz çok genç bir eğitim kurumudur Bosna Hersek ’in kurulduğu tarihe dayanan Saraybosna Üniversitesinin kuruluşu gerek düşünce yapısı gerekse eğitim sistemi olarak en son uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır.

Dünya üzerinde kabul gören ve isim yapmış akademisyenler tarafından takdir edilen üniversite, kurulduğundan bu yana sayısız öğrenciyi meslek sahibi yapmış ve iş hayatına atılmalarına olanak sağlamıştır.

Saraybosna Üniversitesini cazip kılan sadece düşük harç bedeli değildir. Elbette ekonomik açıdan bakıldığı zaman maddiyatın önemi de inkâr edilemez ancak, bu eğitim kurumunun verdiği eğitim standartları herkesçe onaylanmakta ve kabul görmektedir.

Saraybosna Üniversitesi AB ülkeleri tarafından kabul görmektedir ve AGİK üyesidir. Bu durum belli bir disiplin içinde eğitim alma olanağı sağlamaktadır. Ayrıca Bologna kriterlerinin benimsendiği eğitim sistemi sayesinde tüm dünya üzerinden öğrenciler, Saraybosna Üniversitesinde eğitim almayı hayal etmektedir.

Saraybosna Üniversitesinde verilen eğitim dünya standartlarındadır ve öğrencinin geleceğine tam donanımlı olarak hazırlanmasına olanak sağlamaktadır. Diğer taraftan üniversiteler arasında isim yapmış ve ismi marka olmuş akademisyenlerin ve öğretim görevlilerinin rehberliğinde verilen eğitim öğrencinin sadece bilgi olarak eğitilmesine değil, aldığı bilgiyi uygulamaya dökebilmesine yöneliktir. Öğrenci derslik ortamında aldığı bilgiyi laboratuvar ve açık havada uygulama imkânı bulabilmekte ve bu sayede pratik olarak bilgilerini deneyerek neden sonuç ilişkisine varabilmektedir.

Saraybosna Üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi alan öğrenci, anadilde eğitim aldığı için hazırlık bölümü eğitimi almayacak ve doğal olarak dönem kaybı yaşamayacaktır. Diğer taraftan hazırlık eğitiminde her ne kadar dil öğrenilse de, öğrenci bilgiyi anadilde algıladığı gibi algılayamayacak ve öğretim görevlisi ile istediği düzeyde iletişim kuramayacaktır. Öğrenci eğitim hakkını kullandığı zaman, öğretim görevli ile sağlıklı bilgi akışı gerçekleşeceği için başarı oranı yükselecektir.

Saraybosna Üniversitesinde eğitim alan ve başarı ile eğitimini tamamlayan öğrenci denklik derecesinde diploma hakkı kazanmaktadır.Denklik derecesinde diploma ile dünyanın her yerinde mesleğini yapma imkânı bulacağından emin olan öğrenci,gelecek kaygısı yaşamayacak ve doğal olarak tüm dikkatini eğitimine verebilecektir. Ayrıca Saraybosna Üniversitesinin eğitim sonunda verdiği denklik derecesindeki diploma kabul görmektedir.

Saraybosna Üniversitesinde taban puan uygulaması olmaması, öğrencilere oldukça cazip gelmektedir. Türkiye üniversitelerinden farklı olarak Bosna Hersek’teki diğer üniversiteler ve Saraybosna Üniversitesinde taban puan uygulaması bulunamamakta ve öğrenci lise eğitimini tamamladığını belgelediği diploma, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile okula başvuru yapabilmektedir.

Saraybosna Üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi almayı hayal eden gençler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurdukları takdirde, hayallerini kurdukları üniversite eğitimini almaya bir adım daha yaklaşmış olacaklardır.

SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON ÜCRETLER
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 1500€
HAZIRLIK BOŞNAKÇA 1000€

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi- Mavi Han/ İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!