Saraybosna Üniversitesi Felsefe Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Felsefe Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Felsefe Fakültesi temel olarak profesyonel ileri eğitim ve modern şekilde genel eğitim kapsamında geniş eğitim programları uygulanmaktadır.

Saraybosna Üniversitesi Felsefe Fakültesi Akademik işbirliği, yayıncılık, editör çalışmaları, bilimsel çalışmalar elektronik projeler ile mümkün olmaktadır. Elektronik yayıncılık Bosna-Hersek bilim dünyasında, yüksek kalitesini kamuoyuna ile paylaştığı, birçok hedefleri olan öğrencilerin modern teknolojik süreçler ve şartlar doğrultusunda faaliyet gösteren öğretim kurumudur.

Dersler Avrupa kriterlerine Bologna ’ya uygun olarak verilmektedir. Kredi transfer sistemi uygulanmaktadır.

Bosna-Hersek’te Saraybosna Üniversitesi bölümleri eğitim slav dilinde verilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim size yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Lise bilgisi matematik, fizik yeterlilik verenler büyük şehir Saraybosna’da eğitim için kontenjanları kaçırmayın… Gerekli detayları Eurostar’dan alabilirsiniz. Çeşitli projelerin temel bilgi ve ihtiyaçlara yönelik eylem, etkinlikler düzenlenir. Öğrenciler Felsefe Fakültesinde bulunan Kütüphane ve Bilgi merkezi internet ağı ile öğrenciler kitap, dergi, CD, DVD multimedya ve ekipmanlar depolanan bilgilere ulaşabiliyorlar.

Saraybosna Üniversitesi Felsefe Fakültesi Profesyonel Eğitim verilen öğrencilere temel eğitimin kavramı olarak modern öğretim yoğun şekilde verilmektedir.Eğitimin genel amacı bireysel ve toplumsal yönleri dikkate alınıyor. Öğrencilerin gelişiminde ve görevlerinde Felsefe Fakültesinin misyonu Sosyo-ekonomik ihtiyaç ve gelişmeler ve diğer faktörler eğitimin sürecinde önemli oluyor. Eğitimin özel ve bireysel toplumsal iki yönü ile gereken performans kriterleri ele alınıyor.

Uluslararası Konferanslar, Kongreler, Özel Eğitimler, Uluslararası Üniversiteler arası anlaşmalar ile Saraybosna Felsefe Fakültesi kaliteli eğitim sistemini ile Türk öğrencilerini kontenjan dahilinde bekliyor. Eurostar Eğitim Merkezi’nden bilgi alabilirsiniz.

Saraybosna Üniversitesi Felsefe Fakültesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!