Saraybosna Üniversitesi Elektrik Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

Saraybosna Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Fakültesi 1961 yılında kurulmuştur. Saraybosna Üniversitesinde 32 öğretmen, 31 Asistan 24 öğretmen, 40 yardımcı, 5000’in üzerinde öğrenci mezun olmuştur.
Saraybosna Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve diğer alanlarda eğitim alacak öğrencilerimiz ve mezunları, personel, öğretim üyeleri, organizasyonlar, seminerler, mesleki konferanslar, mezun dernekleri, kamu ve kurumlar arası işbirliği, Uluslar arası niteliklere cevap vermektedir. Modern Teknolojiler ile kaliteli eğitime lisans tamamlayacaklar kredilerini kontenjana girdiklerinde tamamlayabilirler.

Elektrik Mühendisliği Fakültesinin kampus içinde laboratuar tesisleri bulunmaktadır. Uluslararası nitelikli çalışmalar ve araştırmalar, bilim sanayi entregrasyon yüksek kalitede eğitim verilmektedir. Elektrik Mühendisliği eğitim dili slav dili verilmektedir. Bizler yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni  dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız.

Saraybosna Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

Elektrik Mühendisliği Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Lisans tamamlama da bulunmaktadır.