Saraybosna Üniversitesi Ekonomi Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Ekonomi Fakültesi 1952 yılında kurulmuş olup, eğitim kalitesini arttırabilmek amacıyla her geçen gün teknolojik donanımlarını arttırmaktadır. Bu fakülte de eğitim Bologna kriterlerine uygunolarak verilmektedir. Toplumun ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan eğitim öğretim programı gereği etraftaki rekabet eden rakip kitleler içerisinde en iyi olmamız amacıyla kaliteli bir şekilde programlanmaktadır. Ekonomi fakültesi bünyesinde ekonomi yönetimi, işletme yönetimi, iktisat, uluslar arası iktisat, Avrupa bütünleşmesi, sayısal ekonomik analiz, makro yönetim, yönetim, bankacılık ve sigortacılık, finansal yönetim, makroekonomik yönetimi, pazarlama yönetimi, yönetim ve bilgi teknolojisi, yönetim ve organizasyon, muhasebe ve denetim bölümleri yer almaktadır.

Saraybosna Üniversitesi Ekonomi Fakültesi EFSA, EFMD, AACSB’ YE bağlıtek eğitim kurumu olmakla beraber tek hedefi ekonomi alanında en iyi yerlere gelebilmek amacıyla alanında uzman kişiler yetiştirmektir. Bu fakültede okumaya karar verdiyseniz gerekli bilgileri edinerek en kısa sürede üniversitemize başvuru yapabilirsiniz. Kontenjan dâhilinde alım yapıldığından kararınız bu üniversitede okuma konusundaki kararınız kesin ise en kısa süre içerisinde evraklarınızı hazırlamanız gerekmektedir.
Üniversite ekonomi ve işletme alanında sizlere kaliteli eğitim olanakları sunabilmek amacıyla alt yapı çalışmalarını güçlendirmektedir. Çağdaş bilim ve düşünce anlayışlarının ekonomi ya da işletme üzerindeki etkilerini size aktarırken bu konudaki deneyimli akademik personelerimiz aracılığı ile sizleri mutlu etmeye çalışmaktayız.

Saraybosna Üniversitesi Ekonomi Fakültesi daima güncellenen programlarını sizlere aktarabilmek için çeşitli eğitici seminerler, konferanslar düzenlemektedirler. Ya da ekonomi ve işletme alanında en iyi konumdaki kişileri davet ederek bir yorumcu mantığı ile mevcut durumdaki ekonomi ve işletme konuları hakkında bilgi edinmenizi, yorumlarda bulunmanızı ve paylaşımlarda bulunmanızı sağlayıcı etkinlikler düzenlemektedir. Dünyada meydana gelen gelişmeler hakkındaki bilgileri (ekonomi, işletme ve siyasi konulardaki gelişmeler) takip etmeniz bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Böyle bir eğitimden geçtiğiniz için etkin ve dinamik kararlar alabilen, işinin sorumluluk bilincini taşıyabilen ve alanında uzman biri olarak fakültemizden mezun olabilirsiniz. Böylece iş hayatınızda siz işi değil iş sizi bulur. Çalışkan, pratik, üretici, yaratıcı, sorgulayıcı ve değişken yapınızı kullanarak işinizde en iyi yerlere gelebilmek için üniversitemiz her türlü kaynağından yararlanın; size sunulan imkânları iyi değerlendirin.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!