Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği oldukça iyi koşullarda alabilmeniz mümkündür. Saraybosna Üniversitesi sınavsız eğitim alınabilir.

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği ; Saraybosna Üniversitesi Bosna Hersek’in en köklü eğitim kurumlarından birisidir. Gerek eğitim sistemi gerekse öğretim görevlileri, öğrencinin o yaştaki bilgi algılama kabiliyetine göre eğitim sunulmasında etkili olmaktadır. Üniversite kampüsünde sunulan eğitim dünya standartlarında olup diğer Avrupa üniversiteleri ile eşdeğerdedir. Dünya üzerinde kabul görmüş olan Bologna kriterleri ile eğitim sağlandığı için öğrenci basmakalıp bilgiler ile bunaltılmamakta, günün koşullarına uygun bilgiler ile donatılmaktadır.

En güncel bilgileri alan öğrenci yine üniversite içinde ve laboratuvar ortamında, derslikle aldığı bilgiyi pratik olarak uygulama imkânı bulmaktadır. Öğrencinin öğrendiği bilgi havada kalmamakta, hayata geçmektedir. Bu özelliği Saraybosna Üniversitesini Avrupa üniversiteleri arasında liste başı olarak yerleşmesine olanak sağlamaktadır.

Saraybosna Üniversitesinde eğitim almak, diğer Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’deki eğitim veren vakıf üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman çok daha düşük maliyetlidir. Özel üniversitelerde uygulanan yüksek harç bedeli Saraybosna Üniversitesi için söz konusu değildir. Örneğin, öğrenci diş hekimliği alanında akademik eğitim almak istiyorsa, bu eğitim için Türkiye’deki vakıf üniversitelerinden birisini de eğitim almayı seçtiği zaman ortalama 12.000 Euro civarında yıllık harç bedeli ödemek zorundadır. Öğrenci tercihini Saraybosna Üniversitesinden yana yaptığı zaman, dünya standartlarında eğitim hakkını daha düşük eğitim harç bedeli olanağı ile almaya hak kazanmaktadır.

Saraybosna Üniversitesi son yıllarda yeni bir uygulamaya daha başlamış ve eğitim olanağı sunmuştur. Öğrenci yabancı dil sorunu yaşıyor ve hazırlık bölümü okuyarak zaman kaybetmek istemiyorsa, Saraybosna Üniversitesinde olarak eğitim alabilmektedir. Anadilde eğitimin daha sağlıklı bir uygulama olacağının tespit edilmesi ile birlikte üniversite yönetimi bu yönde bir karar almıştır ve bu karar öğrenciler açısından da avantaj sağlamaktadır.

Öğrenci anadilde aldığı eğitimi daha sağlıklı olarak algılayabileceği için öğretim görevli ile öğrenci arasındaki bilgi akışı da daha verimli olmaktadır. Bu yüzden Saraybosna Üniversitesi son yıllarda Türk öğrenciler açısından cazibe merkezi olarak görülmektedir.

Saraybosna üniversitesinde diş hekimliği eğitimi alan öğrenci, aldığı eğitimi öğretim görevlilerinin kontrolünde olarak uygulamaya koymakta ve olası eksikliklerini tamamlama imkânı bulmaktadır. Bu uygulama öğrencinin bilgi yönünde daha donanımlı olarak hayata hazırlanmasına vesile olabilmektedir. Diğer taraftan en modern uygulamalara sahip olan kampüs laboratuvarında denemeler yapabilen öğrenci kendisini ispatlama fırsatı yakalamaktadır. Aldığı bilgilerin ışığında yeni gelişmelere imza atma fırsatı bulan öğrencinin özgüveni yükselmekte ve daha cesur atılımlarda bulunabilmektedir.

Saraybosna Üniversitesinde diş hekimliği eğitimi almayı hedefleyen öğrenci bu aşamada Euro yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurması durumunda, Bosna Hersek’teki eğitimine başlama aşamasından mezuniyetine, arkasında köklü bir danışmanlık kurumunun varlığı ile hareket edeceğinden kendisini güvende hissedebilecek ve tüm dikkatini eğitimine verebilecektir.

SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ ÜCRETLER
DİŞ HEKİMLİĞİ 3300€
HAZIRLIK BOŞNAKÇA 1000€

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi- Mavi Han/ İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!