Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Saray Bosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tıp alanında uzmanlaşmak isteyenlerin eğitim görebilecekleri bir fakülte olarak sizlere hizmet vermektedir. Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim görmek isteyenler 5 yıl boyunca akademik eğitime tabii tutulmaktadırlar. Eğitim dili Boşnakça olup hazırlık sınıfında eğitim almak tamamen zorunlu hale getirilmiştir. Biz yeni diller öğrenmek isteyen kişilere ve Üniversite okumak isteyenlere yeni  dünyalar keşfetmek. Bizle dil öğrenmek için fikir alışverişinde. Biz dünyayı daha iyi değiştiriyoruz! Bizimle öğrenin, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, İngilizce okumak ve konuşmak için Akademik Eğitim için yanınızdayız. Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim almak istiyorsunuz ve bunu yurtdışında mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? O halde birimi ile iletişime geçerek en kısa sürede Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine kayıt olabilmek amacıyla gerekli bilgiyi Eurostar biriminden edinebilirsiniz.

Saray Bosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde aldığınız akademik eğitim sonucunda alacağınız diplomaya YÖK tanınırlığı olduğu için denklik belgesi vermektedir. Aldığınız eğitim mükemmel düzeyde bilgi sahibi olabilmeniz amacıyla eğitimde öğrenci merkezli eğitim anlayışı hâkimdir. Bu eğitim anlayışında uygulamalı dersler yapmanız, amacı ile çeşitli eğitim ortamları sizlere sunulmakta ve böylece diş konusunda daha kaliteli uygulamalar yapabilme olanağı elde etmiş olacaksınız. Dişin etnik yapısı, diş çeşitleri, diş hastalıkları, çekim, dolgu, kanal tedavisi işlemleri, çeşitli ameliyatlar, diş konusunda uygulama yapabileceğiniz ve sahip olmanız gereken bilgi birikimini oluşturmaktadır. Bu bilgilere deneyimli uzman eğitim kadrosunun size verdiği eğitim ile alarak alanınızda aranılan isim olabilme potansiyeline erişebilme imkânına kavuşabilirsiniz.

Saray Bosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi iseniz klinik merkezlerde staj yapabilme olanağınız bulunmaktadır. Akademik ve etik değerler çerçevesinde pozitif özgür düşünmeye, bilimin üstünlüğüne inanan yeni bilgiler üreterek bunları kullanma ve yayma stratejisini gözeten bir anlayışla eğitim veren fakültemiz toplumun ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini size sunmayı hedeflemektedir. Klinik merkezde staj yaparken çalışan, hasta memnuniyeti gözetilen bir anlayışla hizmet vermekten gurur duyulmaktadır. Toplumda diş konusunda problem yaşayan tüm hastalarla klinik merkez ilgilenmektedir ve bu merkezde çalışanlar en iyi sağlık hizmetlerini sunmak için son derece özveri ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Bosna Hersek ülke olarak Sağlık Bakanlığı, Diş Odaları ve Diş Hekimliği ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadırlar. Sağlık hizmetleri hakkında en kaliteli bilgiye sahip olmak ve bunu kullanabilmek amacı ile fakültemize yeterlilik ile lise diploma notu düzeyinde gelmeniz yeterli olmaktadır.

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi