Saraybosna İşletme Okulu

Saraybosna İktisat ve İşletme Okulu (SEBS) ve Griffith College Dublin, İşletme Fakültesi (GCD) ortak çalışmamız, Bosna İktisat Okulu’ndaki lisans ve lisansüstü öğrencilerimizin kaydını gurula duyurmaktadır. Bu, Bosna Hersek’teki ilk ve tek uluslararası akreditasyon ENQA’li (European Association for Quality Assurance in Higher Education – Yüksek Öğretimde Kalite Güvencesi Avrupa Birliği) programdır.

Bu, saygı gören her iki kurum tarafından organize edilmiş, Bosna Hersek’teki ilk uluslararası programdır. Ülkemizde sunulan diğer programlar denk ve saygın kurumların desteğine sahip değildir ve çoğu tam zamanlı profesörleri barındırmamakta olup, onun yerine emekli profesörler, öğretim asistanları ve yarı zamanlı öğretim görevlilerini kullanmaktadır.
Bu program EFMD ve AACSB üyesi olan Saraybosna İktisat ve İşletme Okulu ile Griffith College Dublin arasındaki ortaklık anlaşmasını esas almaktadır.

Saraybosna İktisat ve İşletme Okulu bilgisayarlı ve projektörlü 27 modern sınıfı, 10 bilgisayar sınıfı odası, 350 bilgisayar, kablolu ve kablosuz internet bağlantısı, modern kurs yönetimi sistemi ve benzerleriyle 12.500 m2’lik bir alana sahiptir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!