Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu

Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu

Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu ; Yurtdışında üniversite imkânlarından yararlanmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile

Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu

Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu ; Yıllarca okuyup emek verdiniz liseden mezun oldunuz. Şimdi hayatınızın belki en önemli kararlarından biri olan üniversite tercih kararınızı vereceksiniz. O halde sizleri Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosuna bekliyoruz. Bosna Hersek Üniversite avantajlarından hiç haberiniz yoksa öğrendikleriniz karşısında çok şaşıracaksınız. Sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarla mükemmel bir eğitim vadeden Bosna Hersek Üniversiteleri sizlere doğru tercih konusunda yardımcı oluyor.

Yurtdışı eğitim denilince yüksek ücretler karşısında çekinen öğrenci velilerine müjde. Çünkü Bosna Hersek’te okumak sandığınızdan çok daha ekonomik. Üstelik kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli burslarından bile yararlanabilirsiniz. Yıllık harç ücretlerinin 2000 Euro’dan başladığı Bosna Hersek’te okumanın birçok ayrıcalığıyla tanışmak için Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosuna bekliyoruz.

Avrupa birliği eğitim kriteri Bologna anlaşmasına 2003 yılında uyum sağlamış Bosna Hersek’te Avrupa standartlarında eğitim kalitesiyle tanışmaya hazır olun. Aylık yaşam giderlerinin 300-400 Euro arasında değiştiği ülkede oldukça makul bir bütçeyle Avrupa standartlarında eğitim alabileceksiniz. Üstelik mezun olduğunda Avrupa’da birinci sınıf kalite olarak kabul edilen Europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Türkiye’de de geçerliliği olan diplomanı ile hayalleriniz mesleğe kavuşmak için Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosuna bekliyoruz.

Bosna Hersek Üniversitesi

Bosna Hersek hakkındaki tüm kafanıza takılan sorulara ülkedeki yurtdışı eğitiminde tek yetkili kuruluş Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığından cevap bulabilirsiniz. Eurostar’ın profesyonel ve deneyimli uzman kadrosu ile ülkedeki üniversiteler, ülkenin yaşam koşulları ve aklınıza takılan tüm detaylar hakkında bilgi alabileceksiniz. Öğrenim süresince kalabileceğiniz ev ve yurt seçeneklerini yine Eurostar’ın çalışanlarıyla birlikte inceleyip karar verebileceksiniz. Dilerseniz ülkeye ilk gittiğinizde zorluk çekmemek için Eurostar’ın karşılama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Avrupa’nın merkezindeki konumuyla ve doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü Bosna Hersek’e vizesiz bir şekilde gidebilecek Avrupa ülkesinde okumanın tüm avantajlarını yaşayabileceksiniz. Avrupa standartlarında bir eğitimin yanı sıra ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfedebilecek yıllar sonra bile keyifle hatırlatacağınız bir öğrencilik yaşayabileceksiniz.

Bosna Hersek üniversitelerinde ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora eğitimi yapabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitelerinde Türkçe destekli eğitim alabilir, zorluk çekmeden mezun olabilirsiniz. Dilerseniz Eurostar’ın sunacağı dil okulu seçenekleri arasından birine karar vererek yabancı dil öğrenebileceksiniz. Bosna Hersek’te günlük hayatınızda İngilizce ve Boşnakça kullanabilecek dil bilginizi ilerletebileceksiniz.

Hayallerinizdeki üniversite eğitimi için sizlere Eurostar yurtdışı eğitim bürolarına bekliyoruz. Ayrıca Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu’ndan ülke üniversiteleri hakkında detaylı bilgiyi alabilir geleceğiniz için en doğru kararları verebilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi- Mavi Han/ İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!