SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

      Saray Bosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tıp alanında uzmanlaşmak isteyenlerin eğitim görebilecekleri bir fakülte olarak sizlere hizmet vermektedir. Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim görmek isteyenler 5 yıl boyunca akademik eğitime tabii tutulmaktadırlar. Eğitim dili Boşnak olup hazırlık sınıfında eğitim almak tamamen zorunlu hale getirilmiştir.Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimalmak istiyorsunuz ve bunu yurtdışında mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? O halde birimi ile iletişime geçerek en kısa sürede Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine kayıt olabilmek amacıyla gerekli bilgiyi bu birimden edinebilirsiniz.
         Saray Bosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde aldığınız akademik eğitim sonucunda alacağınız diplomaya YÖK denklik belgesi vermektedir. Aldığınızeğitim mükemmel düzeyde bilgi sahibi olabilmeniz amacıyla eğitimde öğrenci merkezli eğitim anlayışı hâkimdir. Bu eğitim anlayışında uygulamalı dersler yapmanız amacı ile çeşitli eğitim ortamları sizlere sunulmakta ve böylece diş konusunda daha kaliteli uygulamalar yapabilme olanağı elde etmiş olacaksınız.Dişin etnik yapısı, diş çeşitleri, diş hastalıkları, çekim, dolgu, kanal tedavisi işlemleri, çeşitli ameliyatlar diş konusunda uygulama yapabileceğiniz ve sahip olmanız gereken bilgi birikimini oluşturmaktadır. Bu bilgileredeneyimli uzman eğitim kadrosunun size verdiği eğitim ile alarak alanınızda aranılan isim olabilme potansiyeline erişebilme imkânına kavuşabilirsiniz.
        Saray Bosna Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi iseniz klinik merkezlerde staj yapabilme olanağınız bulunmaktadır.Akademik ve etik değerler çerçevesinde pozitif özgür düşünmeye, bilimin üstünlüğüne inanan yeni bilgiler üreterek bunları kullanma ve yayma stratejisini gözeten bir anlayışla eğitim veren fakültemiz toplumun ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini size sunmayı hedeflemektedir.Klinik merkezde staj yaparkençalışan, hasta memnuniyeti gözetilen bir anlayışla hizmet vermekten gurur duyulmaktadır. Toplumda diş konusunda problem yaşayan tüm hastalarla klinik merkez ilgilenmektedir ve bu merkezde çalışanlar en iyi sağlık hizmetlerini sunmak için son derece özveri ile çalışmalarını sürdürmektedirler.Bosna Hersek ülke olarak Sağlık Bakanlığı, Diş Odaları ve Diş Hekimliği ile uyumlu bir şekildeçalışmaktadırlar. Sağlık hizmetleri hakkında en kaliteli bilgiye sahip olmak ve bunu kullanabilmek amacı ile fakültemize gelmeniz yeterli olmaktadır.


http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/06/20/fft99_mf1426312.Jpeg


Saraybosna Üniversitesi Bölümleri

Hukuk Fakültesi
Makina Mekanik Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Veterinerlik Fakültesi
Doğa Bilimleri Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Sağlık Eğitim Fakültesi
Fen Fakültesi
Ekonomi Fakültesi
İnşaat Fakültesi
Gıda-Ziraat-Tarım Fakültesi
Mimarlık Fakültesi
Müzik Akademisi
Elektrik Fakültesi
Pedagolaji Fakültesi
Güvenlik Fakültesi
Sahne Sanatları Fakültesi
Siyasi Bilimler Fakültesi
Felsefe Fakültesi
Orman Fakültesi
Spor Akademisi Fakültesi
Kamu Yönetim Fakültesi

Duyurular

Saraybosna Üniversitesi Kayıtlarımız devam ediyor...

İletisim

Eurostar İstanbul Merkez kayıt ofisi :

İstiklal Caddesi No:49 (Mavi Han) Kat:5  Taksim/ İstanbul/ Türkiye
İstanbul Tel: 0212 709 87 09 -çş     0212 244 66 00
İstanbul Faks:0212 245 43 31
 
Mail Adreslerimiz
info@yurtdisindaegitim.com.tr